نتایج جستجو برای عبارت :

[مکتوب یکم]

قوانین و مقررات شرکت تکسو 

حفظ خط حمایتی
انتقال گروه فروش فقط در شرایط ذیل و با اجازه شرکت امکان پذیر است.
یک مشاور که خواهان انتقال به حامی متفاوت با یک یا چند مشاور زیرمجموعه است باید این کار را تنها با تائید مکتوب و صریح شرکت انجام دهد. به‌علاوه مشاور  باید درخواست مکتوب خود را به همراه مدارک زیر به شرکت  ارائه دهد :
1- نامه مکتوب امضا شده توسط تمامی مشاورین بالادست در خط حمایتی فعلی تا سطح مدیر
2- گواهی پذیرش مکتوب از جانب حامی مشاور جد
#نشریه | نسخهٔ الکترونیکی گاهنامه مکتوب "کلاسِ درس" - شماره نخست (اسفندماه 98)
در این شماره #بخوانید :
مهارت های مطالعه و برنامه‌ریزی بهترکار با تحصیل!؟ ؛ ترم۲ راچگونه شروع کنیم ( #ویژه ورودی ها)چگونه از درس خواندن لذت ببریم !اگروقت درس‌خواندن ندارید، بخوانید!

دانلود مستقیم نسخه الکترونیک نشریه ​​​​​​​
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
آیتن رسول سون مکتوب
دانلود آهنگ ترکی آیتن رسول به نام سون مکتوب
Ayten Rasul – Son Mektup
دانلود آهنگ ترکی آیتن رسول به نام سون مکتوب
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
دانلود آهنگ ترکی آیتن رسول سون مکتوب

.:( دانلود تمامی آهنگ های آیتن رسول ):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید تورکی از سایت مشگین موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
بسم اللهیکم دیر شده برای شروع وبلاگ نویسی...ولی می‌گویند هر وقت ماهی رو از آب بگیرید تازست!نوشتن مهمه!چرا که مکتوب کردن افکار و تجربیات چند خاصیت داره:*اولا-نوشتن باعث می‌شود که افکار و تجربیات از چند فیلتر عبور کنند و اصلاح بشنود! و همچنین در غالب واژه ها عینیت پیدا کنن.*دوما-اگر گذشتگان مکتوب نمیکردند افکار, تجربیات و زیسته هایشان را چیزی به ما نمی‌رسید! و باید چرخ را از اول اختراع میکردیم.*سوما-باید زکات تجربیات شیرین و دلچسب حضور خدا ر
دانلود اهنگ باغیشلا گدیرم
دانلود آهنگ باغیشلا
دانلود آهنگ ترکی باغیشلا گدیرم
اهنگ ترکی سون دفعه سئوگیلیم باغیشلا گدیرم

باغیشلا سئوگیلیم من سنین اولا بیلمدیم
دانلود اهنگ سنه مکتوب یازیرام
دانلود اهنگ ترکی سنه مکتوب یازیرام
دانلود آهنگ بیلمیرسن قدریمی بیلمه
تعامل فرهنگی با موسسه چشمه های حکمت ویژه نهمین جشنواره رضوی توضیحات کامل در مورد شیوه نامه جشنواره 
و نحوه ثبت نام و ورود به سیستم همراه با مراحل مقدماتی برای شرکت کنندگان و معرفی کتابهای بخش کودک 
در مسابقه نقاشی و بخش نوجوان و جوان و بزرگسال به صورت مکتوب ، اینترنتی ، معرفی کتاب ، پویش مجازی 
برای تمامی سنین و استقبال پورشورسرکار خانم نوری و همکاران ایشان از شرکت در مسابقه رضوی ، قرار بر این شد که
مسابقه نقاشی و مکتوب و اینترنتی در موسسه
بولت ژورنال به زبان ساده یک دفتر نقطه ای هست(خط دار نیست،خالی هم نیست) که برای برنامه ریزی و مکتوب کردن و ردیابی حالت ها و برنامه ها و اهداف و عادت ها به کار میره(و هرچیز دیگه ای هم میتونید داخلش بذارید) [لینک برای اطلاعات بیشتر رو ان شاالله هرموقع اینترنت درست شد میذارم]
من تا قبل از کنکور اصلا اهل برنامه ریزی مکتوب نبودم،دوران کنکور برنامه ی درسی رو مینوشتم که خوب بود بنظرم بعدتر ولی رهاش کردم  و به زندگی قبلی بازگشتم.سال دوم دانشگاه بطور کا
کتاب"پدران فرزندان نوه ها"تموم شد،قسمت های تکراری انگشت شماری داشت که اون ها رو مشخص کردم،اون مطالب رو در کتابِ "مکتوب"و"دومین مکتوب"خونده بودم.
این کتاب هم مثل مکتوب و دومین مکتوب برش هایی از کتاب ها و اثرهای دیگر نویسنده ها و برخی نوشته های خودِ پائولوِ.
سفر و کارای بعد از سفر و موقعیت های عجیب غریبی که پیش اومد نذاشت که بتونم زودتر کتاب تموم کنم ولی بلاخره امروز صبح انجامش دادم.
نمیدونم کتاب بعدی برای خوندن چی باشه،با خرید کتاب از تهران و ق
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی 
وضعیت : در حال جمع‌آوری برای ثبت ، فایل صوتی و تصویری مهیا گشته تا ضمن تلاش برای ثبت آثار غیر مکتوب در کتابخانه ملی ، مورد استفاده نابینابیان و بعد دانلود برای عموم قرار گیرید. بدیهی است که همین مطالب آمده ولی در فایل اصلی چه مکتوب یا چه غیر مکتوب اضافاتی برای تکمیل و آموزش بهتر آمده است.
قافیه اصطلاحی بر پایه هماهنگی و عروض است و آهنگ ساز است. در شعر قدیمی که بیت از دو مصرع ایجاد می‌شود ، هر مصرع دارای قافیه است.
انقدر موضوع برای فکر کردن دارم که مغزم داره ترک بر می‌داره از شلوغیشون.. داد و بیداده تو سرم. مثل همیشه فقط منتظرم برسم خونه و شروع کنم به نوشتن و نوشتن و نوشتنشون و جمع و جور کنم ذهنم رو ...
علی الحساب اینکه خدایا لطفا خیلی به من و زندگیم کمک کن! من بی تو هیچم! هیچ هیچ!
تشهد سه‌گانه مکتوب بر درهای بهشت
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
٢٤- ومن كتاب المقنع فی الامامة عن جابر الانصاری قال رسول الله : لیلة اسری بی إلى السماء امر بعرضالجنة والنار علی ، فرأیتهما جمیعا ، رأیت الجنة وألواننعیمها ، ورأیت النار وألوان عذابها ، وعلى كل باب من أبوابالجنة الثمانیة : لا إله إلا الله ، محمد رسول الله ، علی ولی الله.
شیخ صدوق رحمه الله در کتاب المقنعة فی الامامة روایت کرده است که پیامبر خدا صلی الله علیه و آ
بخش جوان و بزرگسال

بخش نوجوان

بخش کودک 

مسابقه نهمین جشنواره رضوی در کتابخانه های عمومی سراسر کشور به صورت مکتوب و اینترنتی جهت ثبت نام در جشنواره رضوی به صورت مکتوب ،اینترنتی ، مسابقه نقاشی ، معرفی کتاب ، پویش مجازی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید
razavi@iranpl.ir 

پوستر دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شد
✳️دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در قالب‌های کتاب‌خوان مجازی، چهار گزینه‌ای، داستانک نویسی، روزنامه کتاب، نمایش خلاق و نقاشی و در سه بخش «فردی»، «گروهی»، «خانوادگی» و در دو بستر مکتوب و الکترونیک برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، به صورت فردی، گروهی یا خانوادگی، در دو شیوه مکتوب و الکترونیکی در جشنواره شر
چند سال پیش تو بلاگفا تجربه اش کردم. حس خوبی داشت. پروفایل را که باز میکردی میخوردی به یک لیست بلند بالا از علاقمندی هام. دوست دارم اینجا همون رو پیاده کنم. لیست به مرور کامل میشه. هر چی که تو ذهنم بیاد از همه چی مکتوب میشه. دوست داشتین شما هم امتحان کنید
کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی pdf

دانلود فایل

کتاب‌های مختصر حقوق به قلم محمدمهدی تولکی - پایگاه خبری ...https://www.ekhtebar.com › آگهی رپرتاژ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - از این سری کتاب، کتاب های مختصر حقوق مدنی، مختصر حقوق تجارت و مختصر آیین دادرسی مدنی توسط مؤلف محترم جناب آقای دکتر محمدمهدی توکلی به ...وارد نشده: pdfدانلود کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی pdf : u ... - ...https://www.reddit.com › user › downloadbook98 › comments › دانلود_ک...۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - دکتر محمدمهدی ت
بعضی کتابا مرجع تقلید نوجوونی منم بود...مثه کتاب مکتوب از پائولو کوئیلو ، کتاب کیمیاگر و ساحره پرتوبلو که نقطه عطف زندگی من بود که مدت ها بعد مفهومشونو عمیق فهمیدم
اصن همین ساحره پورتوبلو یکی از دلایل شروع سفرهام و رشته کودک بود
و برباد رفته با جمله «فردا بهش فکر میکنم»
شما چه کتابایی سرنوشت ساز یا رساله تقلید بودن براتون؟
دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام و افزوده شدن منابع مرتبط با سیره حضرت امام هادی علیه‌السلام به عنوان بخش ویژه دهمین دوره،
میراث مکتوب - قطب‌الدین محمد بن محیی بن محمود، مشهور به «عبدالله قطب» و «قطب بن محیی»، از عارفان و زاهدان قرن نهم هجری است. محققان در تحقیقات پیشین دوران زندگی وی را بین سال‌های ۸۳۸ تا ۹۰۰ تخمین زده‌اند، اما بر اساس یافته‌های مصحح این اثر، به طور قطع تا سال ۹۰۱ق زنده بوده است.
ادامه مطلب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
قرارداد پیمانکاری سندی مکتوب می باشد که به جزئیات توافقات بین پیمانکار و مشتری می پردازد. قرارداد پیمانکاری شامل خدماتی است که پیمانکار ارائه می دهد. در تنظیم قرارداد پیمانکاری مواردی از قبیل مدت زمان انجام پروژه و جریمه های مورد نیاز ذکر می شود. قرارداد پیمانکاری مانند سایر قراردادها الزام آور و قانونی است.
صرف نظر از اینکه ما با جهان بینی، ارزش ها، شیوه نگرش و نحوه عملکرد فردی و اجتماعی روحانیت شیعه، موافق یا مخالف باشیم، نمی‌توانیم این نکته را به منزله یک واقعیت نادیده انگاریم که این قشر، اصیل‌ترین قشر اجتماعی به لحاظ قدمت و وجاهت اجتماعی است که در کشور ما ایران وجود دارد و یگانه قشری است که می‌تواند اصالت تاریخی، ریشه‌های تاریخی و پیوستگی تاریخی خود را با سند و مدرک مکتوب ارائه نماید.بیژن عبدالکریمی، ما و جهان نیچه ای، ص۳۹،
اعلی حضرت! نمی دانم در برابر انبوه دردهای مقابلم چه بگویم. نمی‌دانم به کدام‌شان اعتراف کنم، کدام‌شان را باز کنم. و این که تو برای شنیدن دردها این جایی یا برای عذاب دادن من؟ انگار امیدی به خونده شدن این اعترافات تلخ و این درد نوشته‌ها وجود داره - امیدی یا میلی وجود داره که من دارم این جا می‌نویسم. شاید چون درد با نوشته شدن توی یه جایی  که تاریخ براش ثبت می‌شه و مکتوب می‌مونه، رسمیت پیدا می‌کنه. شاید چون می‌تونم دوباره برگردم و دردها رو به ص
من فندق ۲۰ سال دارم!
در جست و جوی راه جدید 
به قول دختر فرانسوی ام just trying to find the way
میدانی!من طی این بیست سال؛نجنگیده ام برای انچه لایقش بودم؛برای چیزهای کم اهمیتی زمان گذاشته ام ؛گاهی هم خوب عمل کردم گاهی هم بد...و در کل راضی نبودم ....
الان در حالی که این بلاگ رو ساختم که میدانستم باید ثبت کنم ....باید حالا همین روزی که تصمیم گرفتم زندگی ام را با چنگ و دندان حفظ کنم باید ثبت کنم این تلاش فندق رو ....
باید تغییر این دختر بچه ۲۰ ساله رو مکتوب کنم
شاید که
در مدرسه ی چهارباغ کتیبه های زیبا و متعددی وجود دارد که با شیوه های مختلفی نگاشته شده اند. این کتیبه ها بر روی چوب، رنگ، فلز و کاشی مکتوب شده است. کتیبه های نستعلیق در دست اندازهای چوبی، غرفه های شش گانه اطراف سراسری مدخل ورودی، با اشعاری به خط محمد صالح اصفهانی (7773 ه.ق)؛ کتیبه های سنگاب وسط سرسرای مدرسه به قل یکی از طلاب به نام محمد مهدی الحسینی و حجاری محمد طاهر (7770 ه.ق)؛ که شامل صلوات بر چهارده معصوم است. کتیبه ی حکاکی شده سنگ شاخ موجود در شرق
دانلودpdf کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی توکلی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsمختصر,آیین دادرسی مدنی,دکتر توکلی,طرح نوین - نوین بوکnovinbook.com › مختصر,آیین دادرسی مدنی,دکتر توک...Translate this pageاین کتاب در چهار بخش تدوین شده که در سه بخش اول، به ترتیب، مباحث دروس سه گانة آیین دادرسی مدنی مقطع کارشناسی رشتة حقوق مطالعه شده و بخش چهارم به مطالعة ادلة ...خرید کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلیhttps://www.tahsilatetakmili.com › product › مختصر-آی...Translate this pageخرید اینتر
بهروز شهرکی
پژوهشگر و نویسنده
از زمانی که خودم را بهتر از قبل شناختم که شاید به سال 1373 تا 74 برگردد همیشه درد جامعه ام را درک میکردم و از برخی مسائل اجتماعی رنج میبردم و به دنبال آن بودم تا از راهی مناسب غم خوار اجتماع ام باشم. خب کار ساده‌ای نبود مخصوصا که در این زمینه فعالیتهای بسیاری هم انجام میگرفت. لذا پس از سالها به این نتیجه رسیدم که همان استعدادهای وجودیم را در این جهت بکار گیرم یعنی قلم و بیان؛ و خلـاصه هم قلم به دست گرفتم و نوشتم.
اینج
بیشتر مشاغل به محتوای وب یا مقاله های مکتوب برای وب احتیاج دارند زیرا این روش اصلی آنها برای هدایت افراد به وب سایت خود است. بدیهی است هر چه تعداد افرادی که به یک سایت مراجعه می کنند (ترافیک زیاد) باشد ، احتمال خرید محصولات یا خدمات آن شرکت بیشتر است. مشاغل می خواهند …hillbilly.ir/نوشتن-وب-ویژگی-های-مقاله-seo/
---@infojobseo
مشاهده مطلب در کانال
آمد و دنیای من آن لحظه شاد و خوب شدعطسه ای کرد و دلم یکهو پر از آشوب شدقدرت پرتاب عطسه آنچنان کوبنده بودتا شعاع بیست متری کلهم مرطوب شددور من سرشار ویروس و اتاقم خانه ییک کرونای بزرگ و چابک و مرغوب شدتا کمی نزدیک می‌شد، من فراری می شدمفیلم تعقیب و گریزم شاخ یوتی‌یوب شدگفتمش دیوار بین ما نمی‌ریزد، برو!رفت و در شهر مجازی سیتیزن محسوب شدتا که چت های مرا با شخص *وی بهداشت* دیداز حسادت گرم تایپ نامه ای مکتوب شددر توییتر رفت و زد هشتگ #کرونایی_شدمم
صرف نظر از اینکه ما با جهان بینی، ارزش ها، شیوه نگرش و نحوه عملکرد فردی و اجتماعی روحانیت شیعه، موافق یا مخالف باشیم، نمی‌توانیم این نکته را به منزله یک واقعیت نادیده انگاریم که این قشر، اصیل‌ترین قشر اجتماعی به لحاظ قدمت و وجاهت اجتماعی است که در کشور ما ایران وجود دارد و یگانه قشری است که می‌تواند اصالت تاریخی، ریشه‌های تاریخی و پیوستگی تاریخی خود را با سند و مدرک مکتوب ارائه نماید.

بیژن عبدالکریمی، ما و جهان نیچه ای، ص۳۹،
"دومین مکتوب"رو تموم کردم :)
چند نفر تا الان بهم گفتن خیلی تندخوانی قوی ای داری،اما خودم اینطور فکر نمیکنم،سرعتم خیلی پایینِ نسبت به قول و قرار هایی که با خودم داشتم.
کنار اومدم با تنبلی هام و سعی میکنم به مرور کمش کنم.
این کتاب هم دقیقا مثل "مکتوب"جذاب بود،هرازگاهی متوجه این میشدم که بعضی از نوشته ها رو قبلا خوندم.
کتابِ من از نوع جیبی بود،صفحه ی 133 با عنوان"آموزش"برام عجیب بود،اول محمد رسول خدا خرما خورده بود یا مهاتما گاندی شکر؟
قسمت های جذاب
شاید بتوان اولین ایدهٔ مکتوب در مورد وسیلهٔ نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخهٔ متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند. ∗ اما در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در سال ۱۶۷۸ توسط پدر فردیناند فربیست مبلغ مسیحی بلژیکی در چین طراحی و ساخته شد که توسط

ادامه مطلب
راهنمای تغییر آدرس شرکت
جهت تغییر آدرس شرکت باید کلیه شرکاء و یا سهامداران شرکت این تصمیم را در قالب یک صورتجلسه مکتوب اتخاذ نمایند. بدین صورت که سهامدارن شرکت (شرکت سهامی خاص) و شرکاء (در شرکت مسئولیت محدود) با تشکیل مجمع عمومی بطور فوق العاده تغییر آدرس شرکت را بررسی و نصب به تغییر آن اتخاذ تصمیم می نمایند و صورتجلسه تغییر آدرس شرکت را مکتوب نموده و همگی ذیل آن را امضا و ممهور به مهر شرکت می نمایند.
نکته: در صورتی که در بند ۳ اساسنامه اختیار
دیشب از سر دلتنگی بهش گفتم می خوام باهاش حرف بزنم ولی یادم رفت. با این که دیشب هم بهم پیام داده بود باز یادم نیومد که خودم خواسته بودم باهاش حرف بزنم و جوابش رو ندادم!
نگرانم بود یا هرچی، صبح که به زحمت از اون خواب بد، -خوابی که توش زدم تو صورت بهترین دوستم - بیدار شدم، دیدم روی صفحه ی گوشیم +99 تا میس کال و مسج دارم ازش... یک کم نگران کننده بود، نبود؟
توی آخرین مسجش نوشته بود: مگه نگفتی می خوای باهام حرف بزنی؟ من کل شب منتظرت بودم و هنوز هم منتظرم، ب
دکتر فرزاد بختیاری مرکیه 
 1 - مجموعه آثار کهن و نوی موجودی که به نوعی می توان در باره سرزمین و قوم تالش اطلاعاتی از آنها به دست آورد ، در یک نگاه به دو دسته کلی قابل تقسیم اند . الف : آثاری که مستقیما به تالش نمی پردازند اما بنا بر دلایل و مناسبت های مختلف ، ذکری از تالش نیز در آنها آمده است . ب : آثاری که مستقیما به تالش می پردازند و فلسفه ی وجود آنها کلا یا بعضا با مسایل و مباحث گوناگون سرزمین و قوم تالش گره خورده است .
هر کدام از این دو دسته کلی خو
✍ میثم هاشم خانی

⚪️ با وجود مخالفت‌های مکتوب و منتشرشده نگارنده با بخش بزرگی از سیاست‌های دولت آقای احمدی‌نژاد، قاطعانه معتقدم که اصل ایده «یارانه نقدی» یکی از صحیح‌ترین سیاست‌گذاری‌های اقتصادی کشور در ۵۰ سال اخیر بوده است. هر چند که بعد از ارائه این ایده صحیح و منطقی، متاسفانه فرایند اجرایی آن تا به امروز به قدری بد بوده که محبوبیت آن روز به روز کم و کمتر شده است.

⚪️ درباره دفاع از اصل ایده «یارانه نقدی»، باید به دو سوال کلیدی پاسخ

شهرداری به هیات محبان المعصومین علیهم السلام اخطار مکتوب داد که ایستگاه صلواتی را جمع کند.
بنا بر اظهار کارشناسان ذی ربط، این ایستگاه صلواتی مصداق سد معبر نیست.
در تماس و پیگیری از شهرداری عنوان شد که نیروی انتظامی در خصوص ایستگاه صلواتی حساسیت هایی دارد.
در تماس با نیروی انتظامی مشخص شد که پلیس امنیت مخالف ایستگاه صلواتی نبوده و صرفا قصد بیان چند تذکر امنیتی را دارد.
با این وصف باید دید در پشت پرده اخطار مکتوب و بی ادبانه شهرداری به هیاتی
 ماده ۱۵ آیین نامه اجرایی ماده ۹۵ ق.م.م می گوید.
دفاتر ، صورت درآمد و هزینه ماهانه ، خلاصه درامد و هزینه سالانه و اسناد و مدارک حسب مورد با درخواست کتبی اداره امور مالیاتی و یا گروه رسیدگی در روز و محل تعیین شده در برگ درخواست ارائه دفاتر و یا اسناد و مدارک ( محل اقامتگاه قانونی مودی و یا محلی که قبلاً به صورت مکتوب به اداره امور مالیاتی اعلام شده است و یا محل اداره امور مالیاتی حسب مورد با توجه به نوع حسابرسی مالیاتی )
تحویل و توسط اداره امور م

خانه های سنتی یزد

خانه شکوهی از خانه های زمان قاجاراست وزمان ساخت آن به ۱۱۰ سال پیش برمی گردد. این خانه ازنوع خانه های درون گراو دارای دو درب ورودی وچهار حیاط و که یکی از حیاط ها نارنجستان نام دارد با حیاط مربعی شکل و ورودی مجزا، و دیگری حیاط اندرونی که حوض بزرگی در وسط آن قرار دارد .
تالار و پنج دری بزرگ میهمانی، باغچه بزرگ و ایوان مطبخ وحوض خانه از بخش های دیگر این خانه است. حوض خانه آن دارای شکل هندسی زیبایی ست و حوض کوچکی در آن قرار دا
تقریظ
به معنی ستودن مکتوب، مطلبی است که در تجمید کتاب یا نوشته‌ای می‌نویسند. صفحه تقریظ، صفحه و درآمدی ستایش‌آمیز است که بر یک اثر همراه با تأیید و ستایش
نویسنده، و نیز معرفی کتاب می‌نویسند و معمولاً در صفحات آغازین کتاب قرار
می‌گیرد. تقریظ اغلب شامل بیانیه و مطالبی است مختصر، جالب، به یاد ماندنی و
گاهی اوقات تعجب‌آور یا آمیخته به طنز با استفاده از کلمات قصار و امثال و حکم. این سنت ادبی بیش از دو هزار سال قدمت دارد.
کتابخانه کوثر قصد دا
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
سال ها طی شد و دل، زائرِ محبوب نبوداین همه سال نشستن به دعا خوب نبودنه غم قحطی و نان داشت، نه داغ پیریجز غم دوری یوسف، غم یعقوب نبودهرچه گشتم عملی هدیه به آقام کنمبین بار عملم، توشه ی مرغوب نبودحاجت از چشم ترم خواند و دعایم فرمودگرچه حاجت به دلم مانده‌ و مکتوب نبوداز ازل سینه ی زهرایی ما سینه زنانجز به آقای نجف، ملحق و منسوب نبودنکند راه حرم، راه نجف، بسته شودسال ها بود دلم این همه آشوب نبودچشم خشکید
و
جز از کل
جز از کل یکی از شیرین ترین کتاب هایی بود که به عمرم خوانده ام.من در طول کتاب با جسپر و خانواده اش زندگی کردم. من یک زندگی جداب داشتم. یک زندگی شیرین مکتوب. من عاشقانه کتاب را دنبال کردم. خندیدم، ناراحت شدم، یکه خوردم. کتاب جذابی بود. این کتاب نامزد جایزه من بوکر شد. برایم جالب بود که چگونه می شود اولین اثر یک نویسنده ی گمنام در استرالیا به این زیبایی باشد و سپس خود را با این کتاب آنقدر در جهان معروف کند که به ایران هم آوازه کتابش برسد و ب
سالی که گذشت چی خوندم :
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد
از دو که حرف میزنم از چه حرف میزنم
بریدا
زن در ریگ روان
مکتوب
وقتی نیچه گریست
گریز دلپذیر
ساحره ی پورتوبلو
مردی به نام اوه
دومین مکتوب
رویا در نیمه شب تابستان
پدران فرزندان نوه ها
جاناتان مرغ دریایی
زهیر
همه ی ما باید فمنیست باشیم
مانیفست یک فمنیست
ملت عشق
پیرمرد و دریا
قلعه حیوانات
آیین دوست یابی
غرور و تعصب
وقتی داشتم اسم هارو جمع اوری میکردم و مینوشتم از هر اسم که میگذشتم اینگار در اون
طلا یا زَر با نشان شیمیایی Au نام یک عنصر است. طلا فلزی نرم و چگال و شکل‌پذیر به رنگ زرد روشن و براق است که در مجاورت هوا و آب زنگ نمی‌زند و تیره نمی‌شود.ارزش طلا به دلیل کمیابی آن، کاربردپذیری آسان، تصفیه راحت، مقاومت در مقابل زنگ زدن و خوردگی، رنگ متمایز، واکنش‌ناپذیری با دیگر عناصر است ویژگی‌هایی که در کمتر فلز دیگری دیده می‌شود. همچنین این فلز این قابلیت را دارد که تا حد رشته‌های بسیار کوچکی درآید که این خاصیت در ساخت جواهرات کاربرد بس
قانون پرداخت خسارت بیمه 

آیا میدانید: مؤسسه بیمه باید بعد از دریافت کلیه مدارک مربوط به خسارت حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز، مدارک را بررسی و نتیجه را اعلام نماید و در صورت احراز عدم استحقاق دریافت خسارت مراتب را همراه با ذکر دلایل به طور مکتوب به بیمه‌گذار یا زیان دیده اعلام نماید و در صورت قبول خسارت، مؤسسه بیمه موظف است حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز پس از قبول خسارت آن را پرداخت نماید. در مواردی که پرداخت خسارت پس از تکمیل مدارک مثبته از سوی بیمه‌گر،
از 17/18 اسفند تو خونم..شاید سر جمع سه بار رفته باشم بیرون اونم کلا رو هم یک ساعتم نمیشه
امروز زده بودم به سیم آخر..نیم ساعت یک بار گریه و حال خرابی و اعتراض 
باورم نمیشه فردا بیستم اردیبهشته...باورم نمیشه داره دو ماه از 99 میگذره
باورم نمیشه 8 از ماه بیست و دو سالگیم گذشت...
برای این که با حال و حس بهتری از خودم سه ماه اول سال و تموم کنم، میخوام از فردا به مدت چهل روز بنویسم.روزانه هامو، حالمو، اتفاقاتم رو و تلاش هامو.
امیدوار حتی اگر روزی که هیچ کاری
در کتاب تاریخ هرات که در قرن ششم تالیف شده و به عبدالرحمن فامی هروی منسوب است نکته ای دارای اهمیت وجود دارد که می تواند در پژوهش های ادبی و تاریخی گره گشایی کند .«ودر کتابی دیدم که به کسی منسوب نبود ذکر مفاخر خراسان».ص۱۴۰و این نکته می تواند نشان از وجود یک ترس و اختناق یا نوعی سرقت فرهنگی ادبی داشته باشد که به دلیل وجود کتاب های بی صاحب برخی سودجویان در زمانی مقتضی که دیگر آن ترس و اختناق رخت بر بسته این آثار را به نام خویش زده باشند .تاریخ هرات
توصیه هایی که قبل از خرید ملک قولنامه ای نباید فراموش کنیم عبارتند از :

اول باید از درست بودن مورد معامله آگاهی کامل پیدا کنید بعد برای خرید قول و قرار خود را مکتوب کنید و آنرا امضا کنید .
باید ملک مورد معامله در بانک یا جای دیگری رهن نباشد و از این موضوع اطمینان حاصل کنید .
اگر وکیلی از طرف مالک ، وکالت برای امضا قولنامه داشت ، باید اطمینان پیدا کنید که وکالت نامه وی برای فروش ملک دارای اعتبار باشد .
اگر می خواهید ملک مشاعی که به ارث رسیده را خر
تفاوت مبایعه نامه و قولنامه
تفاوت مبایعه نامه و قولنامه ، فقط به یاد داشته باشید برای پرهیز از مخاطرات احتمالی هر جایی که قصد انجام معامله را داشتید
از بکار بردن عبارت قولنامه خودداری کنید و در بالای قرارداد عبارت بیع نامه را بنویسید .
در تشریح تفاوت مبایعه نامه و قولنامه باید گفت که هر گاه طرفین معامله در زمان تنظیم قرارداد
قصد خرید و فروش مالی را دارند و مورد معامله معلوم معین گردیده و ثمن تعیین شده و در
خصوص نحوه پرداخت ثمن و تحویل مبیع و
در شکلهای امروزی ، مردم نگاری و تاریخ نگاری دوقلوهایی هستند که در همان لحظه در طلوع قرن هجدهم مدرنیته غربی از همان والدین متولد می شوند. به نظر می رسد که غالباً آنها دوقلوهای غیرمسئول و حتی ضد مذهبی هستند ، هر یک از ویژگیهای یکی که به یک صفت متناظر اما متضاد پاسخ می دهد در دیگری. این رابطه مکمل تقریباً از قرن هجدهم مورد توجه و تحلیل قرار گرفته است. خلاصه ای که میشل د Certeau در پی ساختارگرایی لوی استراوس ارائه کرده است ، چنین می گوید: از آنجا که مر

توصیه هایی قبل از خرید ملک قولنامه ای  
  توصیه هایی که قبل از خرید ملک قولنامه ای نباید فراموش کنیم عبارتند از :

اول باید از درست بودن مورد معامله آگاهی کامل پیدا کنید بعد برای خرید قول و قرار خود را مکتوب کنید و آنرا امضا کنید .
باید ملک مورد معامله در بانک یا جای دیگری رهن نباشد و از این موضوع اطمینان حاصل کنید .
اگر وکیلی از طرف مالک ، وکالت برای امضا قولنامه داشت ، باید اطمینان پیدا کنید که وکالت نامه وی برای فروش م
فرم برنامه عملیاتی فرم برنامه عملیاتی مورد استفاده جهت مکتوب نمودن برنامه های سازمان ها

دسته بندی
مدیریت

فرمت فایل
docx

حجم فایل
268 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

فرم برنامه عملیاتی مورد استفاده جهت مکتوب نمودن برنامه های سازمان ها
 تولید محتوا یعنی ایجاد و نوشتن یک نوشته!! 
و یا بوجود آوردن یک محتوای مکتوب یا دیجیتال، در فضای واقعی و یا مجازی.حالا یک کتاب یا مقاله یا مطلبی در یک وبلاگ یا سایت، و یا پستی در اینستاگرام و تلگرام و یا موزیک و عکسی که در یک صفحه وب آپلود می کنید و… . در واقع محتوا، فقط نوشته نیست.نوشته اولین چیزی است که در خصوص محتوا به ذهن میرسد.محتوا میتواند متنی، تصویری، ویدئویی، گرافیکی، صوتی و … باشد.
همه اینها نوعی از انواع تولید محتواست.
اما امروز و شر
فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد

این جشنواره در دو بخش «فردی» و «خانوادگی» برگزار می‌شود که علاقه‌مندان
می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، در دو شیوه مکتوب و
الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت منابع به
کتابخانه عمومی شهید بهشتی مراجعه کنید .
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند
احتمالا خیلی از ما ایرانی ها و حتی برخی کشور های دیگر،نام زرتشت را شنیده ایم.زرتشت پیامبر سرزمین جاوید ایران و دین زرتشتی پیام و هدایت اوست که حدودا بیشتر ما از دوره هخامنشیان آن را می شناسیم.
حال بد نیست پیامبر سرزمینمان و در اصل متعلق به همه جای جهان را بیشتر بشناسیم.

نام : زرتشت (زردشت) به معنای دارای شتر زرین.
نام پدر : پوروشسب
نام مادر : دوغدو
محل تولد : احتمالا خوارزم و به نقلی دیگر بلخ
لقب : پیامبر ایرانی

نام زرتشت به معنای دارای شتر زرد
بکل آیة
همه حجة ؤ معجزاتا
ما تبعوا قبلتک
اۊشؤن دیم ها تی قبله نکنن
ما بعضهم بتابع قبلة بعض
یهۊدی ؤ نصاری کس کسی قبلا دیم هانکنن
⚡️ گیلکی بعد از فارسی دری، دومین زبان مکتوب نو ایرانی است.
تصویر: تفسیر قرآن به زبان گیلکی آیه ۱۴۵ سوره بقره - نسخه کتابت شده به دست احمد بن سلار کینارودی برای نورالله بن علی اشکوری قرن نهم
✍ فرهنگ ، سیداسماعیل
تاریخچه : شاید بتوان اولین ایدهٔ مکتوب در مورد وسیلهٔ نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخهٔ متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند. اما در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در کشور انگلستان ساخته شد. این وسیله نقلیه به کمک نیروی بخار کار می‌کرد. این وسیله دارای یک موتور بزرگ بخار بود که برای تولید توان به مقادیر زیادی آب
.
⭕️➕ زندگی خود را مکتوب کنید
        از روی کاغذ زندگی کنید
         هر شب بنویسید
      هر صبح بنویسید
      نوشتن اعجاز می کند
     باور کنید
    خداوند به قلم و هر آنچه می نویسید قسم خورده است
        هدفی را که بنویسید خلق می کنید
        آرزوهای خود را بنویسید تا محقق شود
    وقتی اهدافتان را می نویسید 
       از جایی که باور نمی کنید 
     و به حساب نمی آورید محقق می شود.
    اول نوشتن ✍ هدف و دوم فقط تلاش
عزیزی توی نظری دعا کرد که خدا به وبلاگت برکت بده، خوشحال شدم از دعای قشنگش امّا آنچنان نفهمیدمش! امّا بعد از مدّتی فهمیدم با وجود بازدیدکننده و دنبال کننده های خیلی کمی که دارم یه حس خوب توی وبلاگ همیشه وجود داره که فراتر از آمار و ارقام هست و بسی لذّت بخش :) خدا رو شکر، ایشالا که خدا به وبلاگ هممون برکت مضاعف بده :)
خب هدف از ارسال این مطلب اینه که در مورد کپی رایت نقل بلاگ توضیحاتی بدم چون بهرحال عزیزانی دارن از آموزش ها و یا قالب های نقل بلاگ ا
 این را به عنوان اولین مکتوب میان ما حساب کنید. یعنی اولین ‌پیامی که از سمت من به سمت شما فرستاده می‌شود. البته اولین که نه، دومین شاید و چندمین هم؛ چه پیام‌های بی‌شماری میان ما بوده است.
ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس
بوسه‌ زن بر خاک آن وادی و مشکین کن نفس
منزل سلمیٰ که بادش هر دم از ما صد سلام
پر صدای ساربانان بینی و بانگ جرس
به‌‌هرحال، من لبخندبرلب، تسلیم شما شده‌ام. و شما را تسلیم خودم دیده‌ام. که من فدای آن‌ لحظه‌ی تسلیم شما بشوم. سلا
دلیل ادامه تحصیل خود را بدانید
شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مولفه در تصمیم‌گیری برای انتخاب رشته، دلیل شما برای ادامه تحصیل است. شاید شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور قصد ادامه تحصیل داشته باشید و شاید برای فرار از سربازی (برای پسران) و شاید هم برای ساختن آینده شغلی بهتر و رسیدن به درآمد خوب و شغل مناسب.
هر دلیلی که دارید را مکتوب کنید و حداقل با خودتان شفاف باشید. یک مشاور شغلی یا تحصیلی با پیش‌فرض درآمد بهتر، ممکن است به شما
عبد الحسین خان سپهر در ذکر وقایع سال 1317 قمری درباره قحطی کُردستان (در زمان مظفرالدین شاه قاجار) می نویسد: قحطى در کُردستان به حدى بود که چندین روز مردم نان پیدا نمى کردند و برگ درخت مى خوردند چنان که زنى که به حسن و کثرت مو معروف کردستان بود و چند طفل داشت و از براى آنها نان پیدا ننمود، ناچار گیس خود را مقراض(قیچی) کرد و به خانه اى برده به سه هزار و ده شاهى فروخت و آن همه پول را به بازار برد و نان نیافت.
 (عاقبت) در روز 9 صفر 1317، مردم کُردستان شوریدن
فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد

این جشنواره در دو بخش «فردی» و «خانوادگی» برگزار می‌شود که علاقه‌مندان
می‌توانند با مطالعه منابع مرتبط با این بخش، در دو شیوه مکتوب و
الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت منابع به
کتابخانه عمومی شهید باهنر مراجعه کنید .
خواهر بزرگه‌ی مام‌بزرگ فوت کرده. غصه‌دار و بی‌تاب نشسته اشک می‌ریزه و تلفن‌های مکرر سعی می‌کنند تسلی باشند. کسی تعریف می‌کنه دیشب خواب خاله رو دیده. خوش‌حال نشسته بوده توی مسجدی. ازش پرسیده خاله چی شده انقدر خوش‌حالی؟ گفته بعد چهل‌سال دارم پسرم رو دوماد می‌کنم. مام‌بزرگ با بغض می‌گه بعد چهل سال بلاخره رفت پیش مهدی. همه ریزریز اشک می‌ریزیم. نمی‌دونم برای خاله‌ست یا برای پیکر بازنگشته‌ی مهدی، برای این همه‌سال دوری و سالیان هجران د

نکته ای در مورد عدم آمادگی انسان برای درک حضور امام زمان(ع)؛
مردم اگر به دیدیه تفکر در حالات و اعمال و رفتار خویش نگاه کنند.
به این نتیجه خواهند رسید آماده ظهور نشده اند.
زیرا تفکر انسان درحالات و افعال خویش،انسان را به این نتیجه خواهد رساند که انسان فقط برای رفع حوائج خواستار آن حضرت می باشد.
نکته قابل وصف ما با مردم کوفه در زمان امام حسین (ع)همین است که،
آنها هم هرمشکل و حاجتی که داشتند در نامه ای مکتوب کرده و برای امام حسین (ع) ارسال کردند.
ا
امام ذهبی رَحِمَهُ الله می‌فرماید: ابوبکر برقانی می‌گوید: دارقطنی "العلل" را از حفظ، بر من می‌خواند و من مکتوب می‌کردم! 
سپس ذهبی می‌فرماید: اگر کتاب "العلل" موجود را دارقطنی از حفظ بر او املاء می‌کرده؛ براستی که این امری عظیم است و باید گفت که او حافظ ترینِ مردم دنیاست!
منبع:"سیر أعلام النبلاء" (٤١٧/١٢) دار الحدیث-قاهرة
شده ام مصداق بارز "کلاهم هم بیفتد، این طرف ها نمی آیم".  استاد دفاع مرا در پورتال فعال کرده و مهلت تحویل مدارک به سرعت سپری می شوند، اما همین جا پشت این میز، توی شرکت، جایم امن و راحت است. اینجا یاد می گیرم بی اینکه مانند دانشگاه نیاز باشد با آن ادم نفهم سر و کله بزنم. کودک درونم می گوید برو و حالا انصراف بده که دستش داخل حنا بماند و حساب بی اخلاقی هایی که بر سرت اورده دستش بیاید. علی ای حال، فعلا که همینجا نشسته ام و ایمیل می زنم به مستر جرج هو! آق
در کشورهای غربی پایه اصلی علم و دانش
را «تجربه» تشکیل میدهد!
اما در کشور ما میان تجربه و علم جدایی
بزرگی افتاده است!
برای نمونه خوب است به این نکته توجه کنیم
که بسیاری از شکسته بندهای سنتی از بسیاری از فیزیوتراپ ها در درمان های استخوانی
موثر تر هستند!
یا بسیاری از تجربیات روستاییان ما درباره
حیوانات از علم دانشجویان رشته دامداری بالاتر است!
و یا گاهی دوتار زدن یک چوپان از مجموع
آموخته های دانشجویان موسیقی بالاتر است! بقیه موارد هم قس علیهذا .
فروش اینترنتی با توجه به شرایط رقابتی شدید و مشکلات مربوطه جدیدا بسیار سخت شده است. نیازمندیهای بسیار زیادی را طلب می کند که بعضا سخت تر از فروش فیزیکی است. 
خصوصا برای افرادی که در این حوزه نا آشنا هستند و تجربه مرتبط ندارند بسیار هزینه زا است. زمان به ثمر رسیدن یک کسب و کار اینترنتی نیز به نظر اینجانب حدودا دو سال است. البته این زمان با توجه به امکانات و اطلاعات و ... می تواند به یکسال نیز برسد. 
آنچیزی که فروش های اینترنتی و کسب و کارهای مبتنی
از نوشتن ادامه ی سفرنامه منصرف شدم.چون اتفاق خیلی خاصی هم در ادامه نیافتاد.دیگر نه مثل قبل جزیره را بهترین جای دنیا می‌دانستیم و نه از تفریحاتش،لذت خاصی می‌بردیم.با تحقیقاتی که بعدا انجام دادیم فهمیدیم که احتمالا آن زهرماری ای هم که کشیدیم،ماری جوانا نبوده!یا اگر بوده هم دوز بسیار بالایی داشته!در هر صورت کش دادن بیشتر موضوع،بیهوده است.
همیشه عادت دارم خاطرات تمام سفرهایم را مکتوب کنم.مثل خیلی های دیگر.ولی قصد نوشتن خاطرات این سفر خاص را ه
دلیل ادامه تحصیل خود را بدانید
شاید بتوان گفت که مهم‌ترین مولفه در تصمیم‌گیری برای انتخاب رشته، دلیل شما برای ادامه تحصیل است. شاید شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور قصد ادامه تحصیل داشته باشید و شاید برای فرار از سربازی (برای پسران) و شاید هم برای ساختن آینده شغلی بهتر و رسیدن به درآمد خوب و شغل مناسب.
هر دلیلی که دارید را مکتوب کنید و حداقل با خودتان شفاف باشید. یک مشاور شغلی یا تحصیلی با پیش‌فرض درآمد بهتر، ممکن است به شما
انجمن رهپویان هدایت: یوسف مردانی به‌عنوان شیخ‌المشایخ کرج و کسی که چهار قطب سلسله فرقه
سلطان علیشاهی را درک کرده است دیدگاه خاصی نسبت به ساحت نورانی قرآن کریم دارد و
در گفته های وی این موارد مشاهد می شود :

دین به
کتاب مربوط نیست، اگر به کتاب مربوط بود حضرت آدم یک کتاب داشت یا انبیا یک کتاب
داشتند. می‌گویند پیغمبر ما قرآن داشت، قرآن کتاب نیست که تو نوشتی آقا، قرآن
کتابی است که در سینه پیغمبر نازل‌شده و احتیاج به نوشتن نبوده است، در زمان عثم
تا امام ... 

وقتی قرار باشد که چشمی به گنبد بیفتد، پیغامی به شخص امام برسد 
یا زائری، موجودیت خود را پشت ضریح، «عارِفاً بحَقّکَ» بازیابی نماید،
مجوزی عاشقانه نیاز است که پیمودن دو هزار کیلومتر تا امام را به پای دل بدهد.

تا امام، راهی است به وسعت بیکران دلتنگی.
تا دلتنگی، آهی است برآمده از سوز و گداز ممتد عشق.
و تا عشق، نگاهی است بی‌واسطه از آخرین لایه‌های محزون دل.

-----------------------------------
* عشق نوشت: کجا رسد به تو مکتوب گریه‌آلودم؟ / که باد
بسیاری از افراد اخیراً از من درمورد تفاوت های تبلت های گرافیکی و قلم های دیجیتالی سوال کرده اند ، زیرا آنها خودشان اینقدر سخت خوانده اند و هنوز نمی دانند کدام یک از اهدافشان متناسب است. انتخاب ابزار مناسب برای کار ضروری است مگر اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید – شما یک صفحه گسترده برای نوشتن نامه انتخاب نمی کنید یک قیاس بسیار اساسی است.قلم های دیجیتالی نوآوری شگفت انگیز و ابزاری عالی برای نوشتن دستی یادداشت ها ، ضبط و رونویسی از سخنرانی

از جمله وصایایی که امیرالمؤمنین در آخرین لحظات عمرشان برای امام حسن (علیهماالسلام) مکتوب فرمودند، این بود:
«...وَ لَا تَتْرُکُوا الْأَمْرَ بِالْمَعْرُوفِ‏ وَ النَّهْیَ عَنِ الْمُنْکَرِ فَیُوَلِّیَ اللَّهُ أَمْرَکُمْ شِرَارَکُمْ ثُمَّ تَدْعُونَ فَلَا یُسْتَجَابُ لَکُمْ عَلَیْهِمْ...»
 الکافی، ج‏۷، ص۵۲

«امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید؛ زیرا اگر ترک کنید، خداوند بدترین شما را متولّی (عهده‌دارِ) کارهایتان می‌کند، آن‌گاه دعا
نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام، حضرت معصومه سلام‌الله علیها و حضرت احمدبن موسی علیه‌السلام با بخش ویژه سیره حضرت ابن‌الرضا ام
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
روان‌شناسی علمی است که با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعهٔ روان (ذهن)، فرایند ذهنی و رفتار در موجودات زنده می‌پردازد.[۱] به عبارت دیگر، روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد. منظور از «رفتار»، کلیهٔ حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهدهٔ مستقیم و غیرمستقیم است؛ و منظور از مشاوره دیجیتال مارکتینگ«فرایندهای روانی»، مباحثی همانند احساس، ادراک، اندیشه (تفکر)، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزش، حافظه و… ا
اخلاق پژوهش
اخلاق پژوهش، از شاخه‌های اخلاق کاربردی می‌باشد و به معنای بررسی امکان و شرایط رعایت قواعد و اصول اخلاقی در پژوهش‌ است. از این رو شامل مجموعه‌ای از آداب و اصول اخلاقی است که قرار است تمام اعضاء یک جامعه علمی در فرآیند استفاده، تولید و نشر دانش به آنها پایبند بوده و آنها را رعایت کنند.
این آداب یا در قالب منشورهای حرفه‌ای مکتوب و مدون شده‌اند، یا مورد توافق متخصصان رشته‌های مختلف قرار گرفته‌اند. توجه به این قالبهای تدوین شده
چگونه صورت را ماساژ دهیم

تاریخچه ماساژ
ماساژ قدیمی ترین شکل درمان جسم و روح
است. یکی از نخستین مراجع مکتوب در رابطه با ماساژ را می توان در کتاب طبی
سنتی چینی یافت که تاریخ آن به قبل از میلاد باز می گردد که در آن ماساژ
ماهیچه ها و پوست از شایع ترین شیوه های درمان است. در سرتاسر جهان ماساژ
برای افزایش تندرستی، رفع درد و رسیدن به آرامش استفاده می گردد که بطور
گسترده ای میان مصریان باستان، یونانی ها و رومیان رواج داشته است.
ادامه مطلب
خیلی وقت بود که اینجا مطلبی نگذاشته بودم. الان که تاریخ رو نگاه کردم بیشتر از یکسال گذشته بود. چقدر واقعا زود عمر میگذره. انشالله که سال نو همگی مبارک باشه
تو این سال جدید دانشجویان عزیز با خودتون قرار بگذارید یک کار انجام بدید. اون هم برنامه ریزی مکتوب هست. این خیلی بهتون کمک میکنه تو جلو بردن کارهاتون. این رو که گفتم واقعا همینطوری نیست تجربه شخصی همچنین حاصل مطالعات بوده است. اگر همین یک کار رو انجام بدید تو خیلی کارهای دیگه از جمله تنظیم و

وقتی قرار باشد تردیدها بر خواسته‌ها چیره شوند، دلیل قانع کننده‌ای از درون متولد می‌شود، رشد می‌کند و احساسات جدیدی را تولید می‌کند. احساسات آدمی حتی در باب یک مسئله دائماً در تغییر و تکامل‌اند؛ طوری‌که امروز احساسی داری که وجودش منقلبت می‌کند، اما ماه‌ها بعد با آن احساس بیگانگی می‌کنی. برای من شعرها شواهد مکتوب این ادعا هستند. شعری که همین چندوقت قبل با عشق و اشتیاق آن را زمزمه می‌کردم، امروز انگار مال من نیست. اصلاً آن را به جا نمی
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت

⛛⛛کلمات هم خانواده به کلماتی می گویند که از یک ریشه گرفته شده باشند و حرف های اصلی آن کلمه در کلمه های هم خانواده اش پشت سر هم بیاید .و از نظر معنایی نیز کلمات بهم نزدیک باشند.

مثال سه حرف اصلی “ح ب ب” : حبّ ٬ حبیب ٬ محبوب ٬ حبیبهسه حرف اصلی “ا م ر” : امیر٬ مامور٬ امور ٬ اَمر ٬ اوامر ٬ اُمراسه حرف اصلی “ج ل ل” : جلیل ٬ مجلل ٬ تجلیل ٬ جلال ٬ جَلالهسه حرف اصلی “و ح د” : وحید ٬ واحد ٬ موحد ٬ توحید ٬ وحدانیتسه حرف اصلی “ح ق ق” : تحقیق ٬ محقق ٬ حقی
در این مقاله 12 گام ساده برای شروع نتورک مارکتینگ، ادامه و رسیدن به موفقیت به شما پیشنهاد می کنیم.
گام اول: شرکت مناسب خود را انتخاب کنید. تحقیق کنید که کدام شرکت مناسب شخصیت شماست.
گام دوم: حامی مناسب خود را انتخاب کنید. این موضوع نقش به سزایی در موفقیت شما دارد، یک حامی قوی، شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.
گام سوم: توجه داشته باشید که این کار نیاز به صرف وقت دارد. بازاریابی شبکه ای یک بیزینس واقعی است . نه یک طرح سریع برای پولدار شدن!
گا
در گزارشی به بررسی دلایلی که داشتن استراتژی مشخص در زمینه‌ی تولید محتوا را لازم می‌کند، می‌پردازیم.امروزه کارآمدی بازایابی محتوا بر همه ثابت شده و به جزیی جدایی‌ناپذیر از پروسه‌ی جلب اعتماد مشتری تبدیل شده است که نهایتا می‌تواند به تحولات مثبت در کسب و کار شما بیانجامد. مطالعات مختلف نشان داده است که افراد تصمیم‌گیر در حوزه‌ی بیزنس تمایل دارند اطلاعات خود از یک شرکت را از طریق مقالات به دست آورند تا از طریق تبلیغات. اما مانند بیشتر ت
همزمان
با دهه کرامت، مسابقه مکتوب کتابخوانی با عنوان "گوهر مطهر"  برگرفته از کتاب "در عصمت" زندگینامه
حضرت فاطمه معصومه (س)  در سطح ادارات
شهرستان ساری برگزار گردید. 20 سوال از این کتاب طرح گردید و بانوان علاقمند باید
با شرکت در این مسابقه با زندگینامه ی گوهر پاکی و عصمت، حضرت فاطمه (س) آشنا می
شدند.
سوالات
مسابقه کتابخوانی از طریق رابط فرهنگی و پیک به نماینده امور بانوان فرمانداری
شهرستان ساری تحویل داده شد تا ایشان به ادارات زیرمجموعه شهرست
پدیده سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت بعنوان یک نهاد قانونی در نظام اقتصادی و قضایی ما جوان و نوپاست. بنابر این تالیفات و آثار مکتوب مدون در مورد آن کمتر می توان یافت.

توقیف و فروش سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت از طریق دایره اجرای ثبت ممکن است بدون اینکه فروش و تملیک آن به منظور استیفا طلب میسر باشد و نیز علی رغم اینکه محاکم حکم به الزام موجر به تجویز انتقال حق کسب و پیشه و تجارت به مستاجر به غیر میدهند نظری از شورای نگهبان وجود دارد که به اعتب
برای استفاده از هر
خدماتی در صنعت بیمه میبایست مکتوب عمل کرد و شرکت بیمه پاسارگاد نیز از این قاعده
مستثنا نیست. گرچه اینجانب خود چندان طرفدار این سیستم قدیمی و پر از مصرف کاغذ
نیستم اما حداقل فعلا بسیاری از کارها الکترونیک نیست و مشتری باید برای استفاده
از خدمات بیمه انواع فرمها را تکمیل و تحویل نماید. لذا جهت جلوگیری از سرگردانی
مخاطبان عزیز تمامی فرمهای
شرکت بیمه پاسارگاد به صورت یکجا در این صفحه گردآوری شده است.

بیمه عمر پاسارگاد
برگزاری مسابقه ملّی از کتاب « فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»

1ـ زمان: 1 بهمن ماه تا پایان بهمن ماه98

2ـ نشانی سایت: علاقمندان جهت دریافت نسخه الکترونیک کتاب و شرکت به سامانه مسابقات الکترونیک
کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور می‌توانند به نشانی www.samakpl.ir مراجعه نمایید. 
3ـ مسابقه مذکور به صورت چهارگزینه‌ای و الکترونیک برگزار خواهد شد.

4- علاقمندان به مسابقه می توانند به کتابخانه های عمومی جهت دریافت کتاب مراجعه کنند و
به استناد سایت مشاوره آیین دادرسی کیفری دینا ، گذشت یا عفو یکی از جهات موقوفی تعقیب است که درخواست عفو در دادگاه ها به شیوه ای مکتوب و توسط اشخاص صورت می پذیرفت اما امروزه اگر متضرر قصد گذشت یا عفو داشته باشد می تواند درخواست عفو را از طریق سامانه ابلاغ ثنا ارائه نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد درخواست عفو در سامانه ثنا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1850/نحوه-ثبت-درخواست-عفو-در-سامانه-ثنا.html

نشستم دارم سعی می‌کنم یه مطلب برای یربوکمون بنویسم. این چهارمیشه و فکر می‌کردم اصلا خوب نشدن چیزایی که تحویل دادم ولی خوشبختانه بچه‌ها خوششون اومد. فکر می‌کنم کاش زودتر قصد می‌کردم برای همکاری با این گروه. 
باید مصاحبه‌ای رو که با ک. انجام دادم مکتوب کنم. بعد به ن. پی‍ام بدم و بپرسم می‌شه باهاش مصاحبه کنم یا نه. و اگه گفت آره باید تلفنی باهاش صحبت کنم و این سخته برام! ولی همین که سوال‌ها مشخصه و مکالمه دست من نیست خیلی خوبه. :))
گریم تئاتریا
در این مقاله 12 گام ساده برای شروع نتورک مارکتینگ، ادامه و رسیدن به موفقیت به شما پیشنهاد می کنیم.
گام اول: شرکت مناسب خود را انتخاب کنید. تحقیق کنید که کدام شرکت مناسب شخصیت شماست.
گام دوم: حامی مناسب خود را انتخاب کنید. این موضوع نقش به سزایی در موفقیت شما دارد، یک حامی قوی، شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.
گام سوم: توجه داشته باشید که این کار نیاز به صرف وقت دارد. بازاریابی شبکه ای یک بیزینس واقعی است . نه یک طرح سریع برای پولدار شدن!
گا
به دلیل اقبال روز افزون جامعه به #طب_سنتی و داشتن پتانسیل های فراوان در مکتب طب سنتی ایرانی جهت پیشبرد سلامت و بهداشت جامعه، متاسفانه افرادی آگاهانه یا ناآگاهانه دستورات و تجویزهایی می کنند که نه تنها از نظر قواعد و مستندات علمی ثابت شده روز قابل پذیرش نیست؛ بلکه حتی نشانی از آنها را در کتب معتبر و مرجع طب ایرانی نمی توان یافت و برعکس گاهی دقیقا مخالف نظرات و شیوه علمی کتب و دانشمندان مرجع این علم می باشد.
لذا قشرآکادمیک و دانشگاهی این رشته
قوم‌نگاری یا مردم‌نگاری[۱] به مطالعه نظام‌مند مردم و فرهنگ‌ها گفته می‌شود. طراحی آن به صورتی است که پژوهشگر در آن پدیده فرهنگی را در جامعه از زاویه دید موضوع مطالعه بررسی می‌کند. قوم‌نگاری ابزاری است که فرهنگ یک گروه را به صورت مکتوب و مصور بازنمایی می‌کند. بنابراین بسته به اینکه به عنوان یک مورد قابل شمارش یا اسم از آن یاد شود این عبارت معنای متفاوتی خواهد یافت[۲]. نتیجه یک مطالعه میدانی یا گزارش یک مورد نمایانگر دانش و نظام معنایی در ز
|یادداشت تحلیلی|
منبع : ایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR
زندگی امام سجاد (علیه‌السّلام) یکی از مهم‌ترین نقطه‌های عطف در تاریخ اسلام است. دورانی که به واقع یک پیچ تاریخی بزرگی به شمار می‌رفت. شناخت این دوران و آثار این امام عزیز یکی از مهم‌ترین وظایف شیعیان است. یکی از آثار امام سجاد (علیه‌السّلام) در این دوران، صحیفه مبارکه سجادیه است. تمام علما و بزرگان اسلامی به ویژه حضرت امام خمینی (رحمه‌الله) و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به انس با این کتاب مهم ت
کار ما تعطیلی نداره... نه؛ نمی‌خوام دوباره از عید سرکار رفتن غر بزنم. از این جهت گفتم که اگر در جمعه یا هر تعطیلی دیگه‌ای، دغدغه‌ی کار، تماس کاری و بحث درباره کار داشته باشی، یعنی اون روز، روزِ تعطیلِ کاری نیست. این چیزی که میگم فقط هم مربوط به کار خودم نیست. اغلب کسانی که توی رسانه کار می‌کنن به همراه تعداد زیادی عنوان شغلی هست که تعطیلی به معنای عام ندارن. یعنی ذهنشون از کار خالی نمیشه هیچوقت.من خودم از اون موقع که چشم باز کردم و وارد محیط ک
فرداش من با یکی از همسایه‌ها رفتیم دادگاه تا از آن دو خانوم شکایت کنیم.
یکی از همسایه‌ها هم پیگیر شکایت از پلیس‌ها شد.
ما از دو خانوم شکایت کردیم. روز اداری بعدی، رفتیم نیروی انتظامی کل استان قم، بابت رفتار بد آن پلیس‌ها و قبول نکردن شکایت ما، شکایت کردیم.

اما ماجرای شکایت از دو خانم:
ما شکایت کردیم و حدود یک ماه بعد، اولین ابلاغیه‌ی دادگاه آمد. تا سه جلسه‌ی پرونده در شورای حل اختلاف باقی می‌ماند. من رفتم و شوهر آن خانم چادری آمد. مرد نسب
تغییرات شرکت
جهت
هر نوع تغییری در شرکت می بایست صورتجلسه ای تنظیم شود که تغییرات مورد
نظر را در خود مشخص کند و بدون هیچ گونه اشتباه ٫ کم و کاستی برای اداره
ثبت شرکت ها ارسال شود. بعد از تائید اداره ثبت شرکت ها تصمیم مورد نظر در
روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار جهت اطلاع رسانی افراد حقیقی و حقوقی
اعلام می گردد.
مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد به شرح زیر می باشد : 
معافیت های مالیاتی ۲۰ ساله برای هر نوع فعالیت اقتصادی.
ورود اتباع خارجی بدون
متن زیر را تحت عنوان اولین پست از وبلاگم می‌نویسم و امیدوارم ادامه‌دار باشد. 

هدف از ایجاد چنین وبلاگی ثبت تجربیات و نظرات شخصی است. کما اینکه این کار در رسانه‌های اجتماعی من‌جمله تلگرام و غیره قابل اجرا بود؛ اما آنها ظرفیت ثبت چیزهای مکتوب رسمی و شاید کمی جدی‌تر ندارند و اگر داشته باشند، به علت زیاد بودن حجم داده‌ها شاید ناپیدا بماند.

اکنون شاید بهتر باشد در مورد خود کمی توضیحاتی دهم. 
من پارسا رنگریز، دانشجوی کارشناسی فیزیک دانشگا
این چه اسمیه؟ یا پیغمبر این چه ایموجی مزخرفیه؟!!! اگه بلاگ بدونه کشخان یعنی چی می بنده در اینجا رو ولی همچنان فحش محبوبمه. (هرچند فراموشش کرده بودم و الان دلم خواست برم برای دکتری متون بخونم (ایموجی چشم قلبی))

سخته اینجا نوشتن چون با خودم عهد کرده بودم که تن ندم به چیزی که به زور ازم می خوان، اما الان به نوشتن احتیاج دارم. به مصرف کردن کلمات تلنبار شده از شنبه تا حالا!

امروز برای اشک های دو تا آدم شونه شدم! (چرا انقد علامت تعجب می ذاری سعا؟) امر
متن زیر را تحت عنوان اولین پست از وبلاگم می‌نویسم و امیدوارم ادامه‌دار باشد. 

هدف از ایجاد چنین وبلاگی ثبت تجربیات و نظرات شخصی است. کما اینکه این کار در رسانه‌های اجتماعی من‌جمله تلگرام و غیره قابل اجرا بود؛ اما آنها ظرفیت ثبت چیزهای مکتوب رسمی و شاید کمی جدی‌تر ندارند و اگر داشته باشند، به علت زیاد بودن حجم داده‌ها شاید ناپیدا بماند.

اکنون شاید بهتر باشد در مورد خود کمی توضیحاتی دهم. 
من پارسا رنگریز، دانشجوی کارشناسی فیزیک دانشگا
صنف دارالترجمه که توسط مترجمان حرفه ای تغذیه می شوند و در زبان های مختلف کار میکنند به خوبی از پیچیدگی ها ی گرامری و پیدا کردن کلمات مترادف تبحرکامل دارند
اما ترجمه بر روی خود زبان ها قابل انجام است نه روی ریشه کلمات
آیا تا به حال پیش آمده که به ریشه کلمات نیز فکر کنید ؟ آیا قدیمی ترین زبانهای جهان را می شناسید اگر علاقه مند به خواندن این مطلب هستید با ما همراه باشید .
قدیمی ترین زبان های جهان کدامند ؟
برای این سوال امروزه نمیتواند پاسخ دقیقی
پای‌بست دنیا متزلزل بود ، چراکه قلب انسان متزلزل بود : زیر آوار سنگ‌هایی که انسان‌ها اورشلیمش می‌خواندند ، زیر آوار پیش‌گویی‌ها ، ظهور منجی‌ها ، مراسم مذهبی ، زیر یوغ فریسیان و صدّوقیان ، اغنیایی که می‌خوردند ، فقرایی که گرسنه بودند ، و زیر سیطره‌ی خداوند یهوه ، که از محاسنِ او خون بشریت ، قرن‌ها و قرن‌ها ، به‌درون گرداب مرموز روان بود ، خُرد گشته بود . از هر دری که با این خدا وارد می‌شدی ، فریادش بلند می‌شد . اگر کلامی محبت‌آمیز بر ز
چرا هدف و هدف گذاری در زندگی تا این حد مهم است؟آموزش هدف گذاری - راز موفقیتشاید به صراحت بتوان گفت که مهمترین تفاوت بین انسان ها و سایر مخلوقات خداوند همین یک عامل است: داشتن هدف .بقول استاد الهی قمشه ای شما هیچ بزغاله ای را نمی توانید پیدا کنید که آرزو داشته باشد که به دانشگاه هاروارد برود و برای رفتن به آنجا برای خودش هدفگذاری کرده باشد.
فقط و فقط این خصلت مربوط به انسان ها می باشد.شاید به همین دلیل بوده است که شاعربزرگ ایرانی اینچنین سورده ا
 رمان «زائر سینما» نوشته واکر پرسی با ترجمه آزاده اتحاد منتشر شد. واکر پرسی بیش از نیم قرن پیش، شرح زندگی پر فراز و نشیب خود را همراه با بهره گرفتن از اندیشه‌های سورن کی‌یرکه‌گور، در قالب رمانی به اسم «اعترافات یک سینمارو» مکتوب کرد. این کتاب در سال ۱۹۶۲ به رقابت در «جایزه‌ کتاب ملی» راه یافت و در کنار رقبای قَدَری چون «فرنی و زوئی» جی‌دی سلینجر و «گره کور» جوزف هلر قرار گرفت و در این رقابت سخت و فشرده، جایزه را از آنان ربود. این سرآغاز دید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها