نتایج جستجو برای عبارت :

یک کارکتر [یادداشت]

راه های جلوگیری از کرک
1- اولین قدم انتخاب یک پسورد غیر قابل تشخیص است 
۲- از پسوردی  استفاده کنید که شامل عدد ، کارکتر ، حروف بزرگ و کوچک باشد 
۳- از حروف فارسی داخل پسورد خود استفاده کنید زیرا اکثر کرکر ها حروف فارسی رو کارکتر نامعلوم تشخیص میدن و نمیتونند کرک کنند 
۴- سعی کنید از ۱ پسورد برای چندین اکانت در فضای مجازی استفاده نکنید زیرا به هر دلیل با هک شدن ۱ حساب تمامی حساب های شما در خطر می‌باشد 
۵- از پسورد اصلی خودتون داخل سایت های متفرقه
شخصی که بیش از همه در راه افتادن SMS یا پیامک نقش داشت، مردی آلمانی به نمفریدهلم هیلبرند بود. او که برای گروه GSM کار می‌کرد، ایده ارسال پیام‌های متنی ۱۲۸ بایتی به وسیله شبکه تلفن همراه را داشت.
گرچه محدودیت پیام‌های متنی ارسالی، قابل درک است، اما ممکن است این سؤال برایتان پیش آمده باشد که چرا ۱۶۰ کاراکتر؟ چرا ۱۴۰ یا ۲۰۰ کارکتر طول استاندارد پیامک‌ها در نظر گرفته نشد؟
گفته می‌شود که در سال ۱۹۸۵، هیلبرند، برای اینکه دریابد عملا در قالب چند ک
اسپرایت شوالیه علیه نامیرا برای بازی های پلتفرمر شما.
برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
کارکتر ها: 2 شواله، 2 اسکلت، 4 موجود دشمن
انیمیشن ها: تمام اسپرایت ها کاملا انیمیت شده اند
فرمت: PNG, JPG, AI, CDR, EPS, PDF

باکس دانلود:

دانلود از پیکو فایل
How to choose the right domain for your site

اولین گام برای راه اندازی وب سایت خرید دامنه برای سایت است . دامنه به آدرس سایت شما در فضای مجازی گفته می شود . در صورتی که قصد شما از راه اندازی سایت توسعه کسب و کار خود به صورت جدی است در هنگام خرید دامنه باید بسیار دقت کنید تا بهترین دامین را برای سایت خود انتخاب کنید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید .
در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به بحث خرید دامنه و انتخاب دامنه بپردازیم و شما را با چگونگی انتخاب یک دامین
بازی جدید، خارق العاده و کم نظیر در سبک بازیهای اکشن – ماجراجویی از Oddworld Inhabitants Inc برای اندروید.
داستان بازی Oddworld: New ‘n’ Tasty حول کارکتر اصلی با نام Abe می چرخد، موجودی بسیار زشت با چشمانی بزرگ به رنگ نارنجی که در سیاره مودوکان اسیر است و به عنوان کارگر در مزرعه های رپچور در قسمت بسته بندی گوشت گیاهی کار می کند که آنها متخصص در منقرض کردن گونه های جانوری هستند ؛
ادامه مطلب
How to choose the right domain for your site

اولین قدم برای فعال سازی تارنما خرید دامنه برای وبسایت استاولین قدم برای راه‌اندازی وبسایت خرید دامنه برای تارنما است . دامنه به نشانی وب سایت شما در فضای مجازی گفته می شود . در شرایطی که که قصد شما از فعال‌سازی تارنما گسترش کسب و عمل خویش به صورت بدون شوخی است در هنگام خرید دامنه می بایست فراوان توجه فرمایید تا شایسته ترین دامین را برای وبسایت خویش تعیین فرمائید تا در آتی با ایراد مواج
لیست شغل های سئو سرعت بارگذاری:
مطمئن گردید سرور میزبانی از سیستم استدلال ۶۲ بیت به کار گیری مینمایدآپ تو دیت ورژن PHP از ۵.۲ به ۷.۲ تاثیر دیده گیری بر بهبود سرعت وبسایت خواهد گذاشتسایز تصاویر را با استفاده اپلیکیشن های Optimize با صرفه نماییدتا حد ممکن از نصب پلاگین دوری کنید
بهترین سئو کارکدهای خروجی صفحه های را فشرده سازی نماییداز قالب سبک استعمال فرماییدتارنما مجهز به ابزار کش (Cache) باشدساختار وب سایت (Site Structure)
seo ساختار تارنما منجر دسترسی به
ریبون پرینتر اپسون DFX-5000/8000 
ریبون پرینتر اپسون DFX-5000/8000 سازگار با دستگاه های سوزنی Epson DFX 8000 5000.
ویژگی ها:کارکرد: 15 میلیون کارکتر | مدت زمان نگهداری ریبون در صورت باز نشدن شیرینگ: یک سال | تکنولوژی پرینتر مورد استفاده: سوزنی | کارکرد ریبون: بسته به تراکنش دستگاه | رنگ: مشکی
از کامپیوتر کلوسوس دو نسخه Mark 1 و Mark 2 توسط رمزگشایان بریتانیایی ساخته شد تا بتوانند پیام های رمزی آلمان ها را در اواخر جنگ جهانی دوم رمزگشایی کنند. این کامپیوترها در هر ثانیه ۵۰۰۰ کارکتر را پردازش می کردند. البته قدرت پردازشی شان بیش از این بود اما در صورت افزایش سرعت، نوارهای کاغذی حاوی اطلاعات پاره می شدند! تا دهه ۷۰ میلادی بخاطر مسائل محرمانه و ترس از تغییر الگوریتم های رمزنگاری دشمن، کسی از وجود کامپیوترهای رمزگشای کلوسوس نزد بریتانیای
عنوان خیلی پیچیده تر اون چارتا کارکتر هست... درکل خواستم بگم فکرش رو نمی‌کردم روزی بیاد که "زمان" کم بیارم! یعنی میخوام بگم کار امروز رو به فردا نمی‌ندازم، کار امروز می‌مونه برا فردا... الآن برام بیست و چهار ساعت کمه! 
یروز دنبال این بودم که با یچیزی زمان خالیم رو پر کنم، الان دنبال یه میانبر برای باز کردن زمان خالی هستم... هر روز که به این بیست و اندی اضافه میشه می‌بینی هی از خودت خود می‌سازی و هی از خودت دور میشی!
دانلود بازی بی آبرو 2 (برای کامپیوتر)
Dishonored 2 PC Game

Dishonored 2 یک بازی بسیار زیبا در سبک اکشن و جنگی با دید اول شخص است که در سال 2016 برای کامیپوتر منتشر شد.

Dishonored 2 ادامه نسخه اول و پر طرفدار این بازی یعنی 1 Dishonored است که در سال 2012 به بازار جهانی معرفی و عرضه شد. در بازی رایانه ای Dishonored که در سال 2012 منتشر شده شما کنترل Corvo را برعهده داشتید  این کارکتر که گارد سلطنتی ملکه بوده است محکوم به قتل ملکه میشود و تبدیل به تحت تعغیب ترین فرد امپراطور
«برج تاریک»، فیلمی بر گرفته از رمان مشهوری به همین نام از “استیفن کینگ” میباشد. فیلم جدید کینگ، که در ژانر اکشن، ماجراجویی، علمی-تخیلی و وسترن معرفی میشود، روایتگر داستان مردی به نام “رولند دستچین” با بازی ادریس البا است که وظیفه دارد تا ابد از برج تاریک در برابر مرد سیاهپوشی به نام “والتر اودیم” با بازی متیو مک‌کانهی محافظت کند، در صورتی که برج توسط مرد سیاهپوش سقوط کند یا ویران شود، آخرزمان رخ خواهد داد و نبرد بین این دو کارکتر بیشتر
Free fire یک بازی جذاب است که توسط کمپانی بازی سازی Garena عرضه شده است و در سبک بازی های battle royal مانند پابجی و فورتنایت ساخته شده است. این بازی فوق العاده صد ها هزار بازیکن در سراسر دنیا اختیار کرده و در آن شما نقش کسی را دارید که در جزیره ای فرود می آید اما این جزیره پر از دشمنان خونخواری است که همگی به خون یکدیگر تشنه اند و از طرفی دیگر سونامی می تواند جان شما را بگیرد. پس مرافقب باشید و بکشید تا زنده بمانید! اگر شما از بازی های رقابتی و آنلاین خوشتان
دومین فیلمی که در جشنواره فیلم فجر سی هفتم موفق به دیدنش شدم « سرخ پوست » بود !
فیلم سرخ پوست ساخنه آقای نیما جاویدی فیلمی قصه گو با داستانی روان و فاقد هرگونه پیچیدگی های معمول بود.
شروع خوبی داشت اما پایان فیلم را من در نیمه نخست فیلم حدس زدم .
بار اصلی فیلم بر روی دوش نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار بود.

نوید محمدزاده با کارکتر متفاوتی از آنچه از او سراغ داریم در این فیلم ظاهر شده بود که نکته جذاب فیلم از لحاظ من بود.
طرا
بازی Cyberpunk 2077 (سایبرپانک ۲۰۷۷) در انتها توسعه خود قرار دارد و استودیو سی دی پراجکت رد قصد دارد آن را برای انتشار در شهریور یا همان سپتامبر سال جاری آماده سازد. تاکنون اطلاعات بسیاری منتشر شد و حال نوبت به جزئیات بیشتر رسید.

بنابرگزارش بازی رایانه به نقل از توییتر بازی Cyberpunk 2077، سازندگان این عنوان از باند جدیدی به نام Voodoo Boys رونمایی کردند. این باند از گروهی تشکیل شده که به منطقه‌ای در Pacifica تعلق دارند.
این گروه از افرادی تشکیل نشده که به کشف
دراین درس میخواهیم نگاهی به داده های متنی و کار با کتابخانه pandas بپردازیم.
ابتدا بصورت زیر یک داده متنی معرفی خواهیم کرد .و قبل از معرفی داده، کتابخانه pandas رو ایمپورت میکنیم:
import pandas as pd
time_sentences = ["Monday: The doctor's appointment is at 2:45pm.",                   "Tuesday: The dentist's appointment is at 11:30 am.",                  "Wednesday: At 7:00pm, there is a basketball game!",                  "Thursday: Be back home by 11:15 pm at the latest.",                  "Friday: Take the train at 08:10 am, arrive at 09:00am."]

برای اینکه برای ستون این داده متنی، اسمی
نمونه سوال و آموزش کد نویسی حلقه for
از کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داه واحد یادگیری 3 تا آخر کارگاه پنج(صفحه 69)
سوال اول:
برنامه ای بنویسید که اعداد کوچک تر از صد را به ترتیب از 1 تا 100 در یک خط چاپ کند.
پاسخ:
for (int i = 1; i <= 100; i++)
{
Console.Write("{0,-5}",i);
}
Console.ReadKey();
الگریتم:
0. شروع
1. i=1
2. i را چاپ کن
3. i+1
4. اگر i کوچک تر مساوی 100 بود برو به مرحله2 در غیر این صورت برو به مرحله 5
5.پایان
توضیح:
برای این که همه نتایج به صورت خطی نمایش داده شود می بایست از Console.write اس
او بسیار هوشمند است و خلاق. اما اصرار دارد که هیچ‌وقتی و هیچ‌چیزی نسازد. (چراش را هنوز به من نگفته) و به همین خاطر هیچ‌وقت کارش به جنون نمی‌کشد.
او همه‌ی خلاقیت‌‌اش را صرف سرگرم کردن خودش می‌کند. او راه می‌رود و سنگی برمی‌دارد و پرت می‌کند. اما حواس‌‌اش هست که هیچ‌گاه سنگ‌ها را روی هم نچیند.
چرا؟ شاید مرگ را صریح‌تر از همیشه دیده. و یا خیلی بیشتر از من به بازی‌کردن علاقه دارد.

نام: سیندرلا و چهار شوالیه/Cinderella with four knights
گونه: مجموعه تلویزیونی
ژانر: عاشقانه - کمدی
بر اساس: رمان "سیندرلا و چهار شوالیه" اثر "لی مین یونگ (بائک میو)"
محصول: 2016 کره جنوبی . شبکه tvN
تعداد قسمت: 16
نوشته شده توسط: مین جی ایون - وون یونگ سیل
کارگردانی شده توسط: کِوون هیوک چان - لی مین وو
تهیه کنندگان اجرایی: لی جانگ سو - گواک گِون سو - کیم می را - کیم یه جی
طراحی و اجرا توسط: استودیو اژدها
بازیگران: پارک سو دام - جانگ ایل وو - آهن جائه هیون (Ahn Jae Hyun) - لی جونگ
همونطور که می دونید ویندوز اجازه ساخت یک پوشه (یا Directory) با نام فاصله (white space) رو نمیده ولی میشه این کار رو با خط فرمان انجام داد. کد های زیر رو حتما امتحان کنید (به جای X هر حرفی می تواند باشد):
md "X:\ \"
و سپس
md "X:\ \test"
این دو کد در خط فرمان باعث ایجاد یک پوشه به اسم فاصله می شود. حالا برید و ببینید ویندوز چه باگهایی سر این پوشه می ده. اول که  پوشه رو باز می کنید چون کارکتر فاصله در آخر آدرس هست مرورگر فایل ویندوز (Windows Explorer) دچار یک اشتباه لپی شده و فاصله
Monument Valley 2Monument Valley 2، بازیِ یک قطع پیوند بین مادر و کودک است! محیط بازی بسیار لذت بخش است. آرامش وسپس حرکت آن را به یکی از بهترین پازل ها در اندروید تبدیل کرده است.
Hitman G0Hitman Go یکی از بهترین بازی های تلفن همراه باشد. شخصیت ها به صورت کارکتر های ثابت هستند. صداهای مکانیکی و طراحی زیبا ، به نحوی ست که شما هرگز نمی دانستید که به آن نیاز دارید. هیچ شناخت قبلی برای لذت بردن از این بازی لازم نیست.
Alto’s Odysseyیک دونده اتوماتیک است که از کفش های پرنده به جای ی
با اینکه بازی های موبایلی گرافیکی پر طرفدار هستند و روز به روز هم گرافیکی تر می شوند، اما هنوز هم بازی هایی وجود دارند با اینکه گرافیکی نیستند باز هم پرطرفدارند. بازی Total Party Kill یکی از این بازی های پر طرفدار است که هر کسی را معتاد خود می کند.
این بازی در دسته بازی های معمایی و فکری قرار می گیرد و دارای ۶۰ مرحله چالش برانگیز است. در این بازی سه کارکتر ایفای نقش می کنند که هر کدام یک رنگ مخصوص دارد و هر یک قابلیت ها و سلاح هایی دارد که باید با کمک هر
دامنه (Domain) که به فارسی دامین یا دومین هم گفته میشود، آدرس ورودی برای رسیدن به سایت شماست. این آدرس شامل حروف لاتین و برخی از کارکتر ها مانند خط تیره یا عدد میباشد که  شما میتوانید با ارائه آدرس دامنه به دوستان و همکاران تجاری خود آنها را راهی سایت خود کنید. به طوری که آدرس مورد نظر را در مرورگر تایپ کرده و راهی سایت شما شوند و سایت شما را مشاهده نمایند.
 انتخاب نام دامنه می تواند سهم مهمی در برندینگ و اعتبار کسب و کار شما در آینده داشته باشد. با
دانلود سریال سال های دور از خانه با کیفیت Full HD

نام اثر: سریال سال های دور از خانه
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مجید صالحی
با هنرنمایی: احمد مهرانفر ، هادی کاظمی ، آزیتا حاجیان ، گیتی قاسمی ، حدیث میرامینی ، علیرضا استادی ، ملیسا ذاکری
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال:
سالهای دور از خانه سریالی برای شبکه نمایش خانگی است و به عن
دانلود سریال سال های دور از خانه با کیفیت Full HD

نام اثر: سریال سال های دور از خانه
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مجید صالحی
با هنرنمایی: احمد مهرانفر ، هادی کاظمی ، آزیتا حاجیان ، گیتی قاسمی ، حدیث میرامینی ، علیرضا استادی ، ملیسا ذاکری
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال:
سالهای
دور از خانه سریالی برای شبکه نمایش خانگی است و به عنوان اول
 آقای Donald Mustard کارگردان بازی فورتنایت، در کنفرانسی که در جریان UE برگزار میشد به بخش بتل رویال فورتنایت پرداخت و اعلام کرد جزیره بازی جزو کارکتر‌های اصلی خط داستانی فورتنایت است.پبا توجه به فایل‌ها و لود اسکرین منتشر شده، احتمالا شاهد جزیره‌ای جدید هستیم و باید با مپ حال حاضر خداحافظی کنیم.
دو تا خبر خیلی خوب،  یکی مربوط به همین فصل یعنی پچ جدیدی که میاد،  با شماره ۱۰.۴۰ و دیگری برای فصل بعدی 
خبر خوب اول: سیستم مچ‌میکینگ بازی فورتنایت دچا
ح برگشته و هوسش هم به سرم. لعنتی عجیب و خوب دوست داشتنیست. بریده بودم ها، همه‌ی محاسباتم را خراب کرد. دلم نمیاد بلاکش کنم و بودنش و این سکوتش، و مال من نبودنش فقط برام عذابه.
خواستم باهاش قرار بذارم قبول نکرد. گور بابای هرچی دلبستگیه. راستش درد دارم اما روزهای اول رفتنش هم درد داشتم و خوب شده بودم. ولی خیلی نامرده می‌گه دوست دختر دارم. ده لعنتی من که ... چقدر پستن آدمها. گور باباش. لیاقت نداره، لیاقتش همون آدمه... حسودی می‌کنم آره... درد دارم آره...
فرهادی در فیلم های این چند ساله اش از یک پروتکل نسبتا ثابت استفاده می کند. کنش اصلی داستان (گم شدن الی  ، لحظه ی هل دادن ساره بیات ، دعوای فیلم گذشته ، صحنه ی تجاوز احتمالی به ترانه علیدوستی ، مفقود شدن دختر در جریان مراسم عروسی) را حذف می کند و مخاطب را درگیر دیدن واکنش ها می کند.
در این پست ، اشاره کردم که به نظر مهرداد اسکویی ، فیلم خوب ، از واکنش ها ساخته می شود.
اصلا این بحث وجود دارد که دلیل مبتذل دانستن هالیوود این است که تماشاگران را درگیر
Bullet Force v1.62 + Mod – بازی اکشن و تفنگی جالب و محبوب قدرت گلوله مخصوص اندروید همراه دیتا
نسخه معمولی + نسخه مود با ویژگی ها ذکر شده به صورت جداگانه
کاملا تست شده – امکان بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین
پیشنهاد ویژه
Bullet Force – قدرت گلوله از استودیوی بازیسازی Lucas Wilde را می توان یکی از خوش ساخت ترین، محبوب ترین و جالب ترین بازیهای اکشن و تفنگی اندروید دانست که تا به این لحظه میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و به درخو
غیر فعال کردن موس و کیبورد به زبان سی شارپ

اینبار یک پروژه به زبان سی شارپ با نام dis mk32 ایجاد کنید
همان کارکتر ها را به برنامه تون اضافه کنید
یک عدد Progress Bar
یک عدد Button
و یک عدد Timer
به قسمت کدها رفته و تمام کدهای موجود در آن قسمت را پاک کنید و کدهای زیر را به برنامه اضافه کنید.

using System;using System.Collections.Generic;using System.ComponentModel;using System.Data;using System.Drawing;using System.Linq;using System.Text;using System.Windows.Forms;using System.Runtime.InteropServices;namespace dis_mk32{ public partial class Form1 : Form { [return: MarshalAs(Unmanage
دانلود بازی wwe 2k 16 برای کامپیوتر
بازی WWE 2K16 در سبک مبارزه ای , ورزشی می باشد که توسط استودیوی Yuke’s Visual Concepts ساخته شده و استودیوی۲K Sports این بازی را برای پلتفرم PS3 و Xbox 360 , pcمنتشر کرده است . این نسخه ۱۷ عنوان از سری بازی کشتی کج حرفه ای به حساب می آید و در اصل سومین نسخه از زمانی که به WWE 2K تغییر نام پیدا کرده است . بازی به صورت رسمی در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۵ برای اولین بار معرفی شد و توسط شش نفر از قهرمانان این رشته از قبیل Superstars و Divas به نمایش درآمد . در ۶ جو
دانلود غولک از کافه بازار
دانلود
دیدن غولک در اپارات
مشاهده 
کانال تلگرام غولک: ghulak@
غولک چیست؟غولک یک بازی آموزشیه که با روشی جذاب الفبای فارسی رو  آموزش میده نکته مهم اینه که این بازی توسط معلمان برتر کلاس اول ابتدایی منطبق بر کتاب فارسی ساخته شده،ترتیب الفبا و کلمات و اصول آموزشی دقیقاً منطبق بر کتاب درسیه. در این بازی کودک باید به غول‌های خودش غذا (الفبا) بده و اون ها رو بزرگ کنه ،هدف این بازی یادگیری الفبا و خواندن و نوشتن زبان فارسی

توضیحات محصول
نوع کاور: شیشه محافظ غذا و میوه پاشا باغچه
ارتفاع بسته بندی: 10 سانتی متر
عرض بسته بندی: 8 سانتی متر

کد محصول: 10
وزن محصول: ___

این حباب شیشه ای که با نام بابانول در مجموعه احسان گلد تولید شده است مخصوص یلدا بوده و یکی از تفاوت های مجموعه هنری طلا و جواهری احسان با فعالان دیگر این حوزه، وجه تمایز طراحی و ساخت بسته بندی های متفاوت آن می باشد. حباب شیشه ای یک طراحی و دیزاین متفاوت بوده و حاصل تلاش مجموعه هنری طلا و جواهری احسان است. در
دانلود بازی جهان باطنی (The Inner World) برای اندروید
دانلود آخرین نسخه بازی جهان باطنی برای اندروید+ لینک دانلود رایگان و مستقیم
بازی جهان باطنی (The Inner World) یک بازی ماجراجویی فوق العاده از استودیو بازی سازی Headup می باشد که بازی های محبوب دیگری همچون Dub Dash و Sunny Hillride و… را نیز منتشر کرده است.
بازی جهان باطنی داستان یک دنیای بزرگ و تو خالی به نام Asposia می باشد که هوای کل این جهان خیالی با سه چشمه بادی تامین می شود اما ناگهان این چشمه های بادی یکی پس از دی
دانلود بازی لئوفورچون (Leo’s Fortune) برای اندروید
بازی  جذاب لئوفورچون (Leo’s Fortune) یک بازی ماجراجویی فوق العاده می باشد که توسط کمپانی Senri LLC & 1337 منتشر شده است.
این بازی با گرافیک خیره کننده ، گیم پلی مهیج و کنترلر آسان  شما را به ماجراجویی در انواع محیط های متنوع از کوه های برفی تا بیابان خشک می کشاند.
بازی Leo’s Fortune با کسب امتیاز بسیار عالی ۴٫۷ از ۵٫۰ توانسته است نظر بیش از ۱۰۰ هزار کاربر را تاکنون به خود جلب کند.
داستان بازی
در این بازی شما در نقش
فیلم سینمایی "بازیکن شماره یک آماده" محصول سال ۲۰۱۸ آمریکا.
ژانر: تخیلی فکری پازلی 
این فیلم بر گرفته از یک رمان که در سال ۲۰۱۲ نوشته شده است ساخته و گفته شده در سال ۲۰۴۵ به حقیقت خواهد پیوست. (ببینیم تعریف کنیم)
ماجرای فیلم در باره یک مسابقه ای است که در دنیای مجازی برای بدست آوردن سه کلید و یک تخم طلایی که دارنده آن تخم وارس تمام اموال سازنده بازی که به ملکوت اعلا پیوسته است میشود ...
به اتفاق هم این فیلم فوقالعاده را تماشا میکنیم.

دیشب برای چندین بار فیلم بسیار زیبای فارست گامپ (Forrest Gump) را دیدم. این فیلم یکی از بهترین فیلمهای ساخته شده تا کنون است که اگر تا به حال فرصت دیدن آنرا نداشته اید به شما پیشنهاد میکنم حتماً برای یکبار هم شده این فیلم را ببینید.
این فیلم در عین سرگرم کننده بودن در لایه های زیرین خود مملو از درسهایی برای زندگی هست. یکی از مهم ترین درسهایی که احتمالا هر فرد با دیدن این فیلم در ذهنش تداعی خواهد شد جمع دو وجه غیر قابل جمع سادگی و موفقیت است. در فیلم د
خیلی زیاد برای نوشتن کارکتر دارم، خیلی بیشتر از اون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌که بتونم حتی بخشی‌اش رو بنویسم. نیرویی که عضلات گردن و سرشونم صرف ‌‌می‌کنن برای این‌‌که اون رو راست نگه دارن فقط کمی از نیرویی که یه جسد برای همین کار صرف می‌کنه بیشتره؛ از دست این مرگ‌های موسمی خسته شدم. رمدیوس چندروز پیش بهم گفت قرصات رو قطع نکن، به طعنه، که یعنی دیوونه شدی قرصاتو قطع کردی، و من تا اون روز فکر نمی‌کردم قطع کردن قرصا کاری بتونه با من بکنه، ولی از روز
به طور کلی قیمت الکترود جوشکاری را با لحاظ کردن کیفیت، نوععملکرد ان در شرایط مختلف و میزان رضایت عمومی مشخص خواهد کرد. نوع کاربرد الکترود های جوشکاری نیز از دیگر عوامل موثر در تعیین ارزش این محصول استراتژیک خواهد بود. دیگر فاکتور تعیین ارزش و قیمت الکترود جوشکاری کد استاندارد آن است که مطابق با استانداردهای امریکایی به شرح زیر است:
https://irelectrode.ir/shop/
سیستم کدبندی برای الکترود جوشکاری قوس الکترویکی
حرف پیشوند E برای نشان دادن الکترود استفاده

نام: فقط برقص/Just Dance
گونه: مجموعه تلویزیونی
ژانر: ورزشی - مدرسه ای - تا حدودی طنز و عاشقانه
محصول: 2018 کره جنوبی . شبکه KBS2
تعداد قسمت: 16
نوشته شده توسط: کِوون هیه جی
کارگردانی شده توسط: پارک هیِون سِوک
تهیه کنندگان: آهن چانگ هو (Ahn Chang-ho) - جانگ یِون جی - پارک سِول گی
تهیه کنندگان اجرایی: هوانگ اِیو کیونگ -کیم سِونگ گون - لی جانگ هی
طراحی و اجرا توسط: تولید درام KBS2
بازیگران: پارک سه وان - جانگ دونگ یون - کیم سون یونگ - جانگ هیون سونگ - لی جو یونگ - جو هائه ای
لینک دانلود و خرید پایین توضیحاتدسته بندی : پاورپوینتنوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ویرایش و آماده پرینت )تعداد اسلاید : 36 اسلاید قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :  بسم الله الرحمن الرحیمموضوع :پلاتر و پرینتررســــام ( Plotter ): رسام یک دستگاه خروجی رایانه است که بطور معمول برای چاپ تصاویر گرافیکی یا دیگر ترسیم های صفحه نمایش بکار می رود. بدلیل توانائی رسام خط، دایره و سایر اشکال، به طور معمول برای تهیهترسیم های فنی و معماری و نیز سایر تصویرهای برداری بک
جدیدترین اخبار سریال game of thrones فصل 8

مطالبی که شما در این پست مشاهده خواهید کرد : 
تصاویر لو رفته از پشت صحنه فصل 8 گیم اف ترونز و بازیگران
سوتی های سوفی ترنر ( سانسا استارک ) و میسی ویلیامز ( اریا استارک ) و اسپویل فصل هشتم گیم اف ترونز !
مجددا سوتی لنا هیدی و میسی ویلیامز در توییتر که اسپویل کردند ( اریا استارک ) تبدیل به ملکه هفت پادشاهی میشه !
تریلر ، تصاویر و پوستر های رسمی فصل ۸ game of thrones
زمان دقیق انتشار فصل ۸ سریال game of thrones همراه با تایمر معکوس
تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت | اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو
امروزه حدود سه و نیم میلیارد نفر در دنیا از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.ما در این مقاله سعی داریم تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت را مورد بررسی قرار دهیم.پس پیشنهاد میکنم تا آخر مقاله وب داران ( طراحی سایت ) را همراهی کنید.یکی از موضوعات مهم در چند سال اخیر در بحث سئو سایت ارتباط میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی و تاثیر آن بر رتبه سایت در گوگل است که جزو فعالیت های سئو بی
  برای دانلود کلیک کنید

دانلود Frostborn 0.5 b101662 - بازی اکشن - ماجراجویی خارق العاده "زاده سرما" اندروید !
بازی پیشنهادی
review ratingreview ratingreview ratingreview ratingreview rating
3 1 Voter
دانلود امروز
165+
آخرین آپدیت
پنج شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۸
دیدگاه
93 دیدگاه
در دسته
ماجراجویی
0
نسخه
0.5
دوست داشتن
121
Frostborn v0.5 – بازی دنیای آزاد فوق العاده زیبا و خاص “زاده سرما” مخصوص اندروید
یک بازی اکشن – ماجراجویی – بقا خارق العاده تقدیم شما دوستداران بازیهای خاص
پیشنهاد ویژه

Last Day on Ear
نرخ کلیک موضوعی است که در زمینه ی سئوی سایت و دریافت رتبه های بهتر در گوگل اهمیت فراوانی دارد . شما به کمک برخی از الگوریتم های گوگل مانند الگوریتم RankBrain می توانید تاثیر نرخ کلیک بر سئو سایتتان را مشاهده و برسی کنید . در ادامه به شما خواهیم گفت که نرخ کلیک در واقع چیست و این که چگونه می توانید ان را بهبود ببخشید تا نتایج بهتری دریافت کنید .
تعریف :
CTR یا همان نرخ کلیک مخفف عبارت ” Click Through Rate “ می باشد . به این معنی که وقتی یک کاربر در گوگل جست و
این تاتر سال ۹۶ موفق شد جایزه ی بهترین نمایشنامه ی جشنواره ی فجر رو ببره و انصافا، از منظر ایرانی بودن و تعریف کردن قصه های مردم پایین جامعه ی سرزمینش، کاملا موفقه.
داستان درباره ی ۱۲ زنه که برای زیارت امام رضا میان مشهد و چند روزی رو در مهمانسرایی که طبقه ی پنجم ساختمانی قرار داره که ازش میشه صن حرم رو دید، مستقر میشن.
این افراد که به جز دو خواهر، همه با هم فامیل اند، درگیر یک عالمه داستان های مختلف هستند که ما با حفظ موقعیت فیزیکی مون در سالن
چگونه صفحه اول گوگل باشیم ؟
بهینه سازی یک مقاله یا یک صفحه در سایت تان و داشتن اینکه چگونه صفحه اول گوگل باشیم نیازمند یادگیری ها و مهارت هایی باشد.
که باید از یک طراح سایت و یا کارشناس خوب سئو راهنمایی بگیرید.
اگر می خواهید صفحه اول گوگل قرار بگیرید باید عوامل رتبه بندی موتور جستجو گوگل بهینه سازی شده باشند.
ما در این مقاله به شما خواهیم گفت چه اقداماتی انجام دهید تا صفحه اول گوگل قرار بگیرید.
این را به خاطر داشته باشید که کاربران شما به دنبا
دامنه سایت چیست؟
اگر قصد راه اندازی یک سایت را دارید در ابتدا باید بدانید دامنه سایت چیست؟با دقت تصویر زیر را به خاطر بسپارید . چرا که دامنه از اجزای زیر تشکیل شده است.

همانطور که تصویر بالا مشاهده مینمائید دامنه شما از 3 قسمت Prefix و Sub-domain و نام دامنه یا همان Domain Name تشکیل شده است.
زیر دامنه سایت چیست؟
زیر دامنه در واقع به خودی خود زیر مجموعه دامنه است و پیش از نام دامنه می آید. مثلا :
dl.tehranwordpress.com یک زیر دامنه از دامنه اصلی یعنی tehranwordpress.com است که
نکته : اسپویل در این مقاله بسیار زیاد است و فیلمنامه تقریبا به طور کامل لو خواهد رفت

مقدمه : دنیای برکینگ بد بر خلاف مجموعه های فانتزی نظیر مارول و دی سی یک دنیای کاملا واقع گرایانه می باشد که اصولا قرار نبوده اینگونه شود اما موفقیت مجموعه اصلی و کاراکتر پردازی فوق العاده ، منجر شد که عوامل تولید حیفشان بیاید که چنین کاراکتر هایی فقط همین چند قسمت را داشته باشند و این شد که اسپین اف این سریال نیز ساخته شد ، به قول یکی
عطر مانند سایز محصولات آرایشی و بهداشتی دارای تاریخ مصرف و تاریخ انقضا می باشد و باید در این محدوده زمانی از آن استفاده کنیم. در غیر اینصورت عطر کارایی اولیه خود را از دست می دهد و حتی می تواند تاثیرات منفی را روی پوست و بدن شما داشته باشد. عوامل بسیار مختلفی در تاریخ مصرف عطر تاثیر گذار هستند که در این مقاله از کلبه عطر به بررسی آن ها می پردازیم. با ما همراه شوید.
کد سری محصول و تاریخ مصرف عطر
هر محصول دارای یک کد سری یا Batch Code اختصاصی است که تم
url ها یا آدرس اینترنتی چیست؟
آدرس های اینترنتی
URL (مکان یاب منبع واحد) ، که بیشتر به عنوان "آدرس وب" شناخته می شود ، موقعیت یک منبع (مانند صفحه وب) را در اینترنت تعیین می کند. URL همچنین نحوه بازیابی آن منبع را که همچنین به عنوان "پروتکل" نیز شناخته می شود ، مانند HTTP ، HTTPS ، FTP و غیره را مشخص می کند.
مانند کد زیر
http://www.exampledomain.com

محدودیت های تحمیل شده
برای ارائه صحیح urlها در همه مرورگرها ، URL ها باید از 2083 نویسه و کارکتر که شامل حروف، اعداد و کاراکترها ک
مهمترین نکات محتوا نویسی قبل از انتشار مقاله
اولین و مهمترین نکته در اصول نوشتن محتوا برای سایتتان خلاقیت در نوشتن است.
یکی از ویژگی های مشترکی که در همه محتواهای بی سر و ته وجود دارد عدم خلاقیت در آن می باشد.
محتوای تولیدی شما باید دارای ارزش باشد.
منظور از محتوای ارزشمند ایجاد اطلاعاتی هم زمینه با نوع کسب و کار شما و مهمتر از آن به منظور جذب مخاطب بیشتر است.
محتوای تولیدی شما نباید به صورت کپی از سایت های دیگر باشد.
همیشه باید این نکته را در

UPDATEONLINE

دانلود Special Forces Group 2 4.1 - بازی تفنگی اول شخص اندروید + مود + دیتا
بازی پیشنهادی

4.71 14 Voter

دانلود امروز222+

آخرین آپدیتپنج شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۸

دیدگاه3309 دیدگاه

در دستهپیشنهادی

4
نسخه4.1

دوست داشتن4123

Special Forces Group 2 v4.1 + Mod – بازی فوق العاده “گروه نیروهای ویژه” مخصوص اندروید + تریلرنسخه معمولی + نسخه مود (پول نامحدود) به صورت جداگانهآپدیت جدید همزمان با انتشار
Special Forces Group 2 بازی فوق العاده زیبا، محبوب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکش
نقد و بررسی فیلم تایتانیک
از زمان خلقت انسان تا به امروز، همان گونه که مقولات غریزی‌ همچون نیاز به خوراک، پوشاک، مسکن و … در اعماق وجود آدمی جای داشته، مفاهیم معنوی مانند محبت، عاطفه، امنیت و عشق نیز، او را در طول زندگی‌اش همراهی کرده است. عشق که از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های روحانی انسان است، تاکنون سرنوشت بسیاری را تغییر داده؛ نمیتوان از تاثیر آن حداقل در یکی از مراحل زندگی انسان چشم پوشی کرد. اما این عشق خود انواع گوناگونی دارد: از اولین
ممکن است در روز با خطاهای رایج در وردپرس مواجه شویم اما جای نگرانی نیست!
زیرا هر کدام از این خطاها راه‌حلی دارند که به سادگی در دسترس است. یکی از این خطاهای رایج خطای 500
در وردپرس یا HTTP 500 Internal Server است که با مشاهده آن ممکن است وحشت کنید و احساس کنید
سایتتان به طور کامل از دست رفته. اما اینگونه نیست، نگران نباشید. امروز با این خطا و راه‌حل آن آشنا می‌شویم.
خطای 500 در وردپرس
خطای 500 در وردپرس چیست؟خطای 500 در وردپرس هنگامی رخ می‌دهد که پروتکل Http
در این قسمت از مقالات آموزشی ویپ سیسکو به بررسی نحوه تغییر Firmware تلفن سیسکو ۷۹۶۱ و ۷۹۴۱ که نسبتا از Frimware یکسانی استفاده می‌کنند ، می‌پردازیم . همانطور که در مقاله آموزشی نحوه تغییر FIRMWARE تلفن سیسکو ۷۹۶۰ و ۷۹۴۰ ذکر شد ، در برخی مواقع لازم است تا فریمور برخی از تلفن‌های قدیمی سیسکو که به صورت پیش فرض از پروتکل SIP پشتیبانی نمی‌کنند را تغییر دهیم . که در این مقاله آموزشی به نحوه تغییر فریمور ۷۹۶۱ و ۷۹۴۱ می‌پردازیم .
همانند قبل در اولین قدم از 
هولدر بطری را آهنگ برای یکی از پنلهای کناری کوک بزنید. کوله پشتی اسپرت اسوه Dry Red No. 6 TRAVEL BACKPACK 0058 - کیف سیتی 123kif.shop/product-category/bag/man-bags/laptop-handbag-man-bags/">خرید کیف لپ تاپ سپس با وضع حریصانه قطعات باقیمانده را برداشته و بها بلوا را برای bound و اندازه طرفه العین را با totweight اضافه می کنیم مادام به مقصد تکه تکه ای برسیم که اگر اندازه دم را اضافه کنیم از W بیشتر شود. این روش، یک روند غیرهدفمند می باشد، که باب جواب یابی ماجرا باید تام حالات را جمان چشم بگیریم. تب
شرکت اپل در WWDC 2014 زبان برنامه نویسی جدیدی به نام سوئیفت را معرفی کرد. سوئیفت زبانی است که به وسیله اپل از ابتدا ساخته شده است. این زبان بسیار کارا و زیباست. سوئیفت از api های یکسانی در مقایسه با زبان C بهره می برد و به نظر من اگر زمینه طراحی وب را از قبل داشته باشید یادگیری این زبان بسیار ساده است.
اگر همانند من در مورد این زبان کنجکاو شده اید پس مطالب زیر را دنبال کنید.
متغیرها و ثابت ها
اگر از قبل با زبان جاوا اسکریپت آشنایی داشته باشید تعریف مت
Mad GunZ v1.9.25 + Mod – بازی اکشن و تیراندازی پرطرفدار مادگانز اندروید + تریلرنسخه معمولی + نسخه مود (تجهیزات نامحدود) به صورت جداگانهبازی اینترنتی و انلاین است
Mad GunZ – Battle Royale, online, shooting games از محبوب ترین، هیجان برانگیزترین و جالب ترین بازیهای اکشن – تیراندازی منتشر شده برای دستگاه های اندروید است که استودیوی بازیسازی Full HP Ltd آن را به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه کرده و به درخواست شما تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را به همراه مود حضورتان معرفی کن
بلاک چین
بلاک چین ها از طریق مکانیسم های متعددی ایمن می شوند که این مکانیسم ها شامل فنون رمزنگاری پیشرفته و مدل های ریاضیاتی رفتار و تصمیم گیری هستند. فناوری بلاک چین ساختار زیربنای اکثر سیستم هایارز دیجیتال است و این فناوری باعث می شود این نوع پول کپی نشود و یا از بین نرود.
استفاده از فناوری بلاک چین در زمینه های دیگری که تغییر ناپذیری و امنیت داده ها از ارزش بالایی برخوردار است، در حال بررسی می باشد. از جمله مثال هایی در این زمینه می توان به
امروز قصد داریم بازی گرید فال 6 را نقد بررسی کنیم.
نام بازی : GreedFall 6
استودیوی سازنده:Spiders
زمان مورد نیاز برای اتمام بازی:حداقل 30 ساعت
پلتفرم تحت بررسی:PC
وقتی حرف بازی‌های نقش‌آفرینی وسط می‌آید، معمولا یاد سازنده‌های بزرگی مانند Bioware می‌افتیم. یا حداقل می‌افتادیم، تا قبل از اتفاقات چند سال اخیر. در هر صورت امروزه استودیوهایی مانند CD Projekt Red، Obsidian و Larian به عنوان پرچمداران این ژانر شناخته شده و چندی از بهترین عناوین این سبک را ساخته و منتشر ک

شناسنامه فیلم
crash،یک فیلم درام آمریکایی است که در سال 2004 ساخته شد،کراش برنده جایزه اسکار بهترین تصویر و بهترین فیلمنامه اصلی در جوایز اسکار شد.
کارگردان :پل هگیس
نویسنده:پل هگیس،بابی مورسکو
بازیگران: برندن فریزر،ساندرا بولاک،دان چیدل،لوداکریس،لارنز تایت،جنیفر اسپوزیتو،مت دیلون،کیت دیوید،ترنس هاوارد،تانیدا نیوتون،مایکل پنیا،شان طوب،بهار سومخ،ویلیام فیچنر،لرتا دوین،تونی دن
آرامش، اولین رکن یک جنگجوی شجاع است. شجاعت انکار ناپذیر همراه با روحی آرام که ظاهری آراسته می سازد. نظم و ترتیب عناصر مهم اخلاقی شرقی هاست. همواره مشاهده شده است که چینی ها، ژاپنی ها و کره ایی ها تشکیل دهنده این فرهنگ بوده اند. فرهنگی که در فراز و فرود، تنگنا و خوشی طی قرون متمادی استوار باقی ماند و تغییر چندانی نکرد. ژاپن یکی از کشورهایی است که فرهنگ دیرینه خود را در کنار دنیای به روز امروزی نگه داشته است. فرهنگ جنگاوری عدالتمند، نیز از فرهنگ
آرامش، اولین رکن یک جنگجوی شجاع است. شجاعت انکار ناپذیر همراه با روحی آرام که ظاهری آراسته می سازد. نظم و ترتیب عناصر مهم اخلاقی شرقی هاست. همواره مشاهده شده است که چینی ها، ژاپنی ها و کره ایی ها تشکیل دهنده این فرهنگ بوده اند. فرهنگی که در فراز و فرود، تنگنا و خوشی طی قرون متمادی استوار باقی ماند و تغییر چندانی نکرد. ژاپن یکی از کشورهایی است که فرهنگ دیرینه خود را در کنار دنیای به روز امروزی نگه داشته است. فرهنگ جنگاوری عدالتمند، نیز از فرهنگ
معرفی کامل بازی PUBG

با این که بازی H1Z1 شروع‌کننده سبک بتل رویال محسوب می‌شود، اما بدون شک بازی PUBG بود که به این سبک شکل و شمایل داد. پابجی بدون شک یکی از تاثیرگذارترین و جریان‌سازترین اتفاقات چند سال اخیر صنعت بازی‌های ویدئویی بود که با شروع قدرتمند و انتشار برنامه‌ریزی شده‌اش توانست نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند. 

بازیکن گم‌نام!
​​
طراح ارشد بازی پابجی، برندن گرین، ایده ساخت بازی پابجی را از یک فیلم ژاپنی با نام «بتل رویال»
رمان رایگان کلیک نمایید    

درود ماریا صبریانی هستم از زیر آسمون کبود 
براتون یه قسمت باحال زیرخاکی از زمانی که شین هنوز معروف نبود پیدا کردم . جالبه بوسی بای..Mæř¤  

کانون نویسندگان ایران بازنشر   
مجله ادبی فرهنگی چوک ، سردبیر ماندانا تدین ، گفتگو و نقد شین براری 

سبک شهرنویس و زنده و ساختارشکن شین براری که در نگاه اول بی شباهت به داستانی بلند به سبک سرودن شعری سپید و بی پایان است از زوایا و ابعاد غنی شده از خلاقیت و هوش و زکاوت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها