نتایج جستجو برای عبارت :

دستکش‌های بی‌اهمیت [یادداشت شخصی]

امروز، رفتیم توی خونه ای در پودنک که مُشتی وسایل رو بیاریم انبار مثل قفسه، کولر، لوله، پله و در یک کلام خرت و پرت! اول صبح دوستم بهم زنگ زده می گه محمّد دستکش من هم بیار. گفتم باشه و دستکش رو گذاشتم توی ماشین و با مهدی به سمت پودنک حرکت کردیم. توی راه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که برای هممون یه دستکش نیاز هست چون هم وسایلا سرد بودن و هم تیز و ممکن بود به دستامون آسیب بزنن. رفتم ابزارفروشی و 3جفت دستکش صنعتیِ دیگه گرفتم. رسیدیم پودنک و یکی از دست
هزاران هزار سرباز
هر روز سپیده دم
با دستکش و بی دستکش
مایع ظرفشویی می ریزند
اسکاچ می مالند
کف درست می کنند
آب می ریزند
و انتظار می کشند
تا ظرف بعدی کثیف شود
تا دوباره دستکش به دست کنند
تا بشورند
تا وقت بگذرد
.
.
.
آیا بهتر نیست برای تبلیغات مایع ظرفشویی دورتو و اکتیو از یک سرباز استفاده کنیم ؟
دستکش بدون انگشت مدل پیچی ( دو تا مدل یکم باهم فرق دارن)
قبول سفارش با رنگ دلخواه خودتون
ساق دستکش به هر میزان که بخواین بلند یا کوتاه میشه
برای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنیدآدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
انواع دستکش های پزشکی
انواع دستکش های پزشکی با توجه به نوع مصرف آن ها در تمامی فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید دستکش مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید.
حال در ادامه به انواع دستکش های پزشکی و نوع کاربرد و جنس آن ها می پردازیم تا شما برای خرید دستکش مورد نظر به مشکل برنخورید و آن چه را که می خواهید خریداری نمایید.
تمام دستکش های پزشکی یک بار مصرف می باشد و پس از هر بار مصرف باید آن ها دور بیاندازید و دستکش دیگری جایگز
دستکش شستشوی پوست بره
برند:   مادرز
مدل:   156300
سایز:   27.94*24.13 سانتی متر
ساخت کشور:   امریکا
تعداد در کارتن:   6 عدد

دستکش شست و شوی بدنه پوست بره ای اصل مادرز با سطحی نرم و لطیف برای شست و شوی بدنه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پشم ضخیم این محصول به راحتی تمام جرم ها را پاک می‌کند و با یک بار شستن دستکش به راحتی جرم ها از روی آن زدوده می‌شود. طراحی این دستکش شبیه دستان شما است تا کار با این محصول را به مراتب راحت تر کند.
دستکش پنجه ای موتور سیکلت TERCOM
یکی از مهم ترین لوازم جانبی موتور سیکلت دستکش مخصوص موتور سواری است. به دلیل خطرات احتمالی موتور سواری، استفاده از دستکش موتور سیکلت بسیار اهمیت دارد. دستکش پنجه ای موتور سیکلت جهت کنترل بهتر وسیله نقلیه و همچنین کاهش صدمات وارده به دست راننده در هنگام تصادف بسیار مهم می باشد.
ویژگی های دستکش پنجه ای TERCOM
دستکش پنجه ای TERCOM باعث محافظت از دست ها در سرما و گرما و تابش نور خورشید می شود. نوع چرم استفاده شده در دس
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش گام به گام باف

شال کلاه و دستکش بافتنی زنانه
با رسیدن فصل زیبای زمستان همه ی ما مشتاقانه آماده ی استقبال از این فصل سال شده و برای تهیه لباس های گرم زمستانی که می تواند انواع پلیور، بافتنی، کاپشن، پالتو ، شال و کلاه بافتنی در انواع زنانه ، مردانه ، بچگانه ، دستکش و … باشد دست به کار میشویم.
بی شک یکی از مهمترین نیاز ما در طول زمستان یک ست شال و کلاه بافتنی که تولید شده از الیاف نرم ، ضخیم ، سبک و زیبا باشد است که بتوان با پوشش کامل سر و گردن و ایجاد گرمای مط
دستکش لاتکس

دستکش لاتکس – دستکش لاتکس یکی از مهم ترین محصولات تمامس فروشگاه های اینترنتی می باشد و دستکش لاتکس از موارد و وسایل روزمره استفاده شده در تمامی بیمارستان ها و.. می باشد
فقط فروش عمده ( حداقل سفارش 10 کارتن ) هر کارتن 10 بسته
دستکش لاتکس

فروش عمده و تک دستکش لاتکس بدون پودر، کم پودر و پودر دار در سایزهای  M  ، S  و  L   ( کوچک ، متوسط  و بزرگ ) و تمامی برندها با پایین ترین قیمت بازار موجود می باشد . دستکش لاتکس یکی از پر مصرف ترین محصولات
این جریان کرونا دیگه خیلی خطری شده یجورایی بیخ گوشمونه و ازونجا که تو ۱۵ روز اول هیچ علایمی نداره واسه همین نمیشه فهمید کی آلودست کی نیست برای همین چندتا ماسک n95 و دستکش نخی و یک باکس دستکش لاتکس و ژل ضدعفونی پمپی گرفتم و حتی باشگاهم نرفتم چون از قدیم گفتن کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
تا ببینیم چی پیش میاد.
اولین برف زمستانی تنها یک رویداد نیست بلکه یک اتفاق جادویی است. تو به رختخواب می روی و در جهانی کاملا متفاوت از خواب بیدار می شوی❄️
دستکش بدون انگشت
قبول سفارش با رنگ و سایز دلخواه شمابرای ثبت سفارش اینستاگرام منو فالو کنید و دایرکت پیام بدین و یا به آی دی تلگرام من پیام ارسال کنید.آدرس اینستاگرام من  instagram.com/igigili
آی دی تلگرام     Telegram.me/igigili
دارم برای خودم دستکش تا به تا میبافم. همه میگویند به شدت شلوغ و زشت و دهاتی و چه و چه میشود! و من در حالی که نظراتشان را میشنوم و تایید میکنم دست چپم را با رنگ مخالف سر می اندازم تا دستکش هایم تا به تا شوند! 
سوم ابتدایی که بودم برای جشن یلدا قرار بود لباس های قشنگمان را بپوشیم. روسری ام بنفش بود، توری و سنتی با پولک های درشت گرد اویزان! بلوزم هم نارنجی سیر بود! با سه ردیف چین ساتن در کمر! مامان مدتها باهام صحبت کرده بود که عکسش برایت میماند، اینها
دستکش ایمنی 
استفاده از دستکش ایمنی در انجام کار بسیار اهمیت دارد. بیش از60% حوادث ناشی در حین کار مربوط به استفاده نکردن از دستکش ایمنی می باشد. دستکش ایمنی انواع بسیار متفاوتی دارد که هر کدام در جهت فعالیتی خاص تولید و عرضه می شود. دست ها و انگشتان از با اهمیت ترین اعضای کمکی بدن می باشد که درهنگام مواجهه با خطرات ناشی از برق گرفتگی ، تماس با مواد شیمیایی ، پارگی و بریدگی ، خراش ، سوختگی ، سوراخ شدن ، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در براب
مجموعه آموزش بافت دستکش و جوراب در دو بخش آموزشی، بافت انواع دستکش و جوراب با دو میل و قلاب را به زبان انگلیسی در اختیار علاقمندان قرار داده است. بافت انواع دستکش نظیر دستکش بدون انگشت ساق بلند، دستکش با انگشت، دستکش یک انگشتی و دستکش نوزاد (3-0 ماه) بخشی از آموزش های بخش اول و آموزش بافت دمپایی روفرشی با قلاب و انواع جوراب ساق بلند و کوتاه، مربوط به بخش دوم مجموعهآموزش بافت دستکش و جوراب می باشد. این مجموعه آموزشی که پارت سوم از دوره آموزش
مثل کابوس میمونه. وضعیت این روزای کشور و البته جهان. کورونا اومده و درمانی براش نیست و واکسنی هم نیست.  همه ماسک زده و دستکش پوشیده و البته بعضیا بدون ماسک و دستکش که خیلی نگرانشونم. مردم کشور ما که سیل و زلزله و تحریم و گرونی رو هم دارن! واقعا وضعیت بدی شده. نگرانم و ناراحت. به خصوص که دم عیده! از کلی وقت پیش فکر میکردم که میرم سبزه میگیرم، چیزای هفت سین، لباس خونه برای توی عید که تازه و نو باشه. البته تمام لباسای عیدم رو خریدم و دو تا قلم رو هم سف
بیماری توکسوپلاسموز سگ 

عامل بوجود آورنده این بیماری، تک یاخته ای بنام توکسوپلاسما گوندی است که در انسان، حیوانات خونگرم و پرندگان توانایی ایجاد بیماری را دارد. این تک یاخته درتمام نقاط دنیا گسترش یافته است.

مشاوره و آموزش بیماری توکسوپلاسموز سگ

پرهیز کودکان، بالغین و زنان آبستن از تماس با گربه های آلوده و ولگرد، خاک (آلوده) و گوشت خام.استفاده از غذاهای کنسرو شده، خشک و کاملا پخته برای گربه های خانگی، مراجعه منظم به دامپزشک برای برن
گوش ازجمله قسمت‌هایی است که خانم باید از نگاه نامحرم بپوشاند؛ بنابراین اگر مجوزی ندارد، مراجعه به پزشک غیرهمجنس جایز نیست اما اگر اضطرار باشد (مثلاً پزشک همجنس موجود نباشد) اشکالی ندارد.درباره‌ی معاینه‌ی دهان و دندان هم پزشک غیرهمجنس برای معاینه و معالجه نگاه نکند ولی اگر پزشک همجنسی وجود ندارد باز هم مثل سایر موارد اشکالی ندارد.درباره‌ی گرفتن نبض هم اگر از روی لباس باشد یا پزشک دستکش داشته باشد و مفسده‌ای وجود نداشته باشد، اشکالی ندا
نامجون*
ھى آیا آرمی داریم اینجا؟
جین*
آقا اون دستکش ضرف شوى صورتیا چندھ؟
جى ھوپ*
از مال چین بھترھ
شوگا*
≪رو موج جمعیت‌ خابیدھ≫
تھ تھ*
اگ میزاشتن ،،،،می رفتم زنونھ
کوکى*
ھیونگآ منو گم نکنینننن
جیمین*
ھھ ھھ ھھ من ى صندلی دارم ھھ ھھ ھھ
درباره برند:
TRUSSARDI یک برند تولید دستکش های چرمی بود که در سال 1911 میلادی توسط Dante Trussardi در ایتالیا تأسیس شد. وی با فروش این دستکش ها به عموم مردم و در کنار آن به ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم به شهرت رسید. پس از مرگ Dante در دهه 70 میلادی، برادرزاده وی Nicola Trussardi مدیر کمپانی شد و وی محصولات دیگر چرمی از قبیل: کیف، چمدان، کمربند، کفش و ... را به محصولات خود افزود.
در دهه 80 میلادی تروساردی خط تولید عطر و پوشاک را نیز راه اندازی کرد و اولین عطر خود را با
امشب با محسن بحثِ مفصل کردیم. در خلال حرف، من یادم به یک خاطره افتاد از سال‌های بسیار دور. و به گمانم یادآوری‌اش در این ایام ضرورت دارد.
-
من کلاس اول ابتدایی بودم. یا شاید دوم. هفت یا هشت سالم بوده پس.
زمستان بود. و هوا هم سرد بود. و من یک جفت دستکش نو خریده بودم. یک روز توی مدرسه دستکش‌ها را گم کردم. تصمیم گرفتم خودکشی کنم. یک برگه از دفترچه‌ی یادداشتم کندم و رویش نوشتم «چون دستکشش را گم کرد خودکشی کرد.» یا یک چنین چیزی. ولی دقیق یادم هست که فعل ر
بهترین کلمه ای که به ذهنم رسید این بود:
terrorize کردن.
اینجور ادمها،
همونا که تو پست قبلی گفتم
شما رو خاموشا ترور میکنن

یعنی یا باید توی گنگ اونها باشین
و لی لی به لالاشون بذارین و برای شما مبصری کنن

و هرچی میگن بگین چشم

یا شما رو از بین میبرن

چه سکوت کنین
چه اعتراض
چه انتقاد
چه هرچی

راهش اینه که کلاااااااااااااااااا ایگنور کنین اینها رو

یعنی نه درباره شون حرف بزنین
نه باهاشون حرف بزنین
نه هیچی.
هیچی.

هم ونه ای من، همون که اقای مسن بود و

شال و کلاه بافتنی
با رسیدن فصل زیبای زمستان همه ی ما مشتاقانه آماده ی استقبال از این فصل سال می شویم و برای تهیه لباس های گرم زمستانی که می تواند انواع پلیور، بافتنی، کاپشن، پالتو، شال، کلاه و دستکش و … باشد دست به کار میشویم.
بی شک یکی از مهمترین نیاز ما در طول زمستان یک ست شال و کلاه بافتنی که تولید شده از الیاف نرم ، ضخیم ، سبک و زیبا باشد است که بتوان با پوشش کامل سر و گردن و ایجاد گرمای مطلوب، زمستانی دلچسب را رقم زد.
* با استفاده از یک کلا
فقط میتونم بگم وات دِ فاک امروز روز واقعا عجیبی بود با یه نفر که مشکوک به کرونا بود از نزدیک برخورد داشتم البته با اینکه هم اون ماسک و دستکش داشت و هم من ولی نمیتونم بگم که استرس نداشتم و ندارم که نکنه این ویروس تخمیو گرفته باشم. زمان همه چیزو مشخص میکنه.
گزارش بیست و سی را دیدم و دلم میخواست توی تلویزیون مشت بزنم...پزشک های دوست داشتنی،پرستارهای فداکار،ممنون که هستید و هزار جفنگیات دیگه.تا دیروز پزشکها خونخوار بودن و از گوشت مریضاشون تغذیه میکردن و آخر هفته ها توی جزیره ی شخصی شون موهیتو هورت میکشیدن...حالا که ماسک و دستکش و لباس محافظتی ندارن و بچه های مردم جون شون رو گذاشتن کف دستشون و کسی نیست ازشون محافظت کنه شدن قهرمان...

اموز برای چندتا امضا رفتم بیمارستان.چندتا از اینترن ها اومده بود
رنگ کردن ریشه موهابرای اینکه ریشه موهای خود را رنگ کنید، از کلیپس یا هر وسیله ای که موهایتان را در یک قسمت ثابت نگه می دارد استفاده کنید. در آغاز کار همه قسمت های مو را که ریشه آنها در آمده است را مشخص نموده و همان رنگی که به موهای خود زده اید را انتخاب کرده و روی موهای خود بزنید. پس از آن موهای خود را شسته و آنها را خشک نمایید. بعد از آن از یک لباس کهنه رنگی برای جلوگیری از رنگی شدن بدن و لباستان استفاده کنید. از کلیپس، دستکش و رنگ مو برای راحت تر
کاشت ناخن شهریار/کاشت ناخن اندیشه
خانم بوجار 09331264182

نکات ایمنی بعد از کاشت ناخن

با اجسام آلوده تماس نداشته باشید
مراقبت کنید تا به ناخن‌های‌تان ضربه‌ای وارد نشود
در کارهای روزمره هنگام استفاده از مواد شوینده و آب تا حد امکان از دستکش استفاده کنید
از کار با مواد شیمیایی و حلال بدون دستکش خودداری کنید
حضور در آب استخر و حوضچه‌های عمومی می‌تواند باعث تشدید امکان بروز بیماری‌های قارچی در ناحیه ناخن‌های کاشته شده شود.
کاشت ناخن شهریار/
روده‌هایم به هم می‌پیچید. در روزهای عادی هم با خوردن سس دل‌پیچه می‌گیرم. پیش خودم چه فکری کرده بودم که با معده‌ی خالی و آن هم وسط سفر، سس سیر خوردم؟ که به لطف ظرف سس و اصرار من برای نگرفتن پلاستیک، جهت کمک به کره‌ی زمین، سس ریخت داخل جیب پالتوی نازنینم و دستکش‌هایم هم سسی شدند. این سندروم روده‌ی تحریک‌پذیر هم از آن بیماری‌های مزخرف است. البته بیماری که به کل مزخرف است. اتوبوس هرجا که نگه داشت پیاده شدم و اول از همه رفتم سراغ توالت. آن هم چ
قرار بود تو خدمت کار تخصصی بکنم.
الان مدتی است که به شغل شریف ظرفشویی لایق شدم.
هر دفعه که دستکش دستم می کنم و یک خروار ظرف جلوی رویم را اسکاچی می کنم به این فکر می افتم که چه ظرفها در عمرم که نشستم و از زیرش شانه خالی کردم.
آخر به دستی ملخک ...
+
زن های بی‌شماری
شب های بلند زمستان
نامه‌های عاشقانه‌ی بلند نوشته‌اند
آهی بلند کشیده‌اند
و با میل‌های بلند
به بافتن دستکش برای مردانشان ادامه داده‌اند،
من جز رویا بافتنی دیگری بلد نیستم
در مِیل‌های کوتاهم به تو می‌نویسم
دستکش های چرمی‌ات را در اداره جا نگذاری
و پیش از آنکه تو فرصت جواب دادن پیدا کنی
آه!
زمستان تمام شده‌است.
(مژگان عباسلو) 
انیمیشن میکی موس برای خیلی‌ها نوستالژی محسوب می‌شود و داشتن تم تولد میکی موس برای آن‌ها جذاب و دوست داشتنی است. در این مطلب درست کردن تم تولد میکی موس دخترانه آموزش داده شده است و برای ساخت این تم جذاب به لباس قرمز خال خالی، تیشرت و ساپورت سیاه، کفش عروسکی و یک جفت دستکش سفید نیاز دارید.
برای درست کردن تم تولد میکی موس راه سختی در پیش ندارید. این برنامه کودک زیبا را آنقدر دیده‌اید که به راحتی می‌توانید برای درست کردن وسایل مختلف تم تولد می
به عصر یک روز سرد زمستانی وسط هفته، ترجیحا دوشنبه بعد از سپری کردن صبح و ظهر خسته نیازمندم که برف هم شروع به باریدن کرده. زیپ کاپشن طوسیم رو تا زیر چونه بالا کشیدم، شال نارنجی رنگم رو سفت روی پیشونیم پیچیدم و دستکش هم ندارم، با دستایی که بخاطر سوز و سرما قرمز شده در ورودی کافه داخل پارک ولیعصر رو باز میکنم و روی صندلی های چرمش میشینم و قهوه سفارش میدم.
لباس کار 
هر صنعت و حوزه ای لباس کار مخصوص به خودش را دارد که لباس های کار متناسب با هر صنعتی دارای ویژگی های خاص خودش است. در هرمجموعه صنعتی لباسکار هرکس بیان کننده مسئولیت او می باشد. به همین دلیل برای انتخاب لباس کار دقت نمایید. به عنوان مثال فرض کنید در یک مجموعه برای مسئولیت نگهبانی انتخاب شده اید. شما نمی توانید در این پست از لباسکار خدماتی استفاده نمایید.
شما می توانید انواع ماسک تنفسی , لباس کار اداری , دستکش کار , لباسکار ایمنی , تیشرت
همین چند وقت پیش بود . داشت ظرف ها را یکی یکی بدون دستکش زیر آب سرد ، می شست هی خواستم بلند شوم و به او بگویم : دستکش دستت نمیکنی ، نکن  ولی ظرفها را بیخیال شو !!
اما گفتم نه ! مرغ اویک پا دارد !
پس سر جایم نشستم و تلویزیون را روشن کردم .

صدای آب دیگر شنیده نشد . حواسم در جا رفت به سمتش .
آرام از آشپزخانه خارج شد . دستش را با دامنش پاک کرد و ‌آرام رفت سمت بخاری گوشه  ی خانه.

دست هایش را روی بخاری گرفت . بعد زیر لب زمزمه کرد : الحمد لله رب العالمین
دیگر ن

دسته بندی فروشگاه اسباب بازی - لوازم دوچرخهلوازم ایمنیhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/171/لوازم-ایمنی/چراغ دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/172/چراغ-دوچرخه/بوق و زنگhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/174/بوق-و-زنگ/چادر و پوشش دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/175/چادر-و-پوشش-دوچرخه/دستکش دوچرخه سواریhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/176/دستکش-دوچرخه-سواری/گریپ و نوار دستهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/177/گریپ-و-نوار-دسته/بست قمقمهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/178/بست-قمقمه/کیف دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/179/کیف-دوچرخه/قفل دوچرخهhttp://www.gami
نوزاد را روی شکم برهنه ی مادرش گذاشتم.پارگی زایمانی را دوختم،حین درآوردن پیشبند و دستکش و آستین و عینک و ماسک و چکمه های زایمان از بین اسم های مدّنظر مادر "اهورا" را انتخاب کردم.به خواهر زائو تبریک گفتم و "خسته نباشید خانم دکتر"ش را به دل خوش شنیدم و از اتاق زایمان شماره ی شش خارج شدم.
اگر یک نفر دوسال قبل که استاجر زنان بودم،یا اصلا همین دو ماه قبل که قرار بود اینترن زنان شوم این سناریوی بالا را تعریف میکرد از ته دل میخندیدم...اما این اتفاق در و
چقدر بده این ساعت بیدار باشی و از شدت خنده جلوی دهنتو بگیری تا بقیه بیدار نشن
شببخیر
اها اینو بگم بهتون یه توئیت بود میگف سال اخر پزشکیم شم یه روز یه استاد میاد یه میکروسکوپ میاره میگه خب بچه ها این میکروسکوپ نوری امروز میخواییم کار باهاشو یاد بگیریم
این فکر کنم درباره کنترل عفونت ما صدق کنه که همه گروه ها میگنش و لانصب همشونم یکسانن دستکش چجوری بپوشی، اتوکلاو121درجه فشار15اینج15دقیقه(یعنی شخصا دوهزاربار اینو خوتدم)
لیست کامل وسایل جعبه کمک های اولیه
جعبه کمکهای اولیه یکی از وسایل و لوازمی است که باید در منازل، نهادها، ارگان ها و خصوصاً مدارس وجود داشته باشد تا در مواقع لزوم بتوان قبل از رسیدن پرسنل اورژانس یا رساندن مصدوم به مراکز درمانی از آن استفاده کرد. حتی زمانی که شما قصد رفتن به مسافرت یا پیک نیک یا کوهنوردی دارید باید این جعبه را همراه خود ببرید. همچنین وسایل و داروهایی که مورد مصرف بیشتری دارند و ضروری هستد باید در این جعبه نگهداری شوند.
به همرا
بازیکنان :
۱) پیراهن ورزشی 
۲) شورت ورزشی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک دار)

دروازه بان ها :
۱)پیراهن دروازه بانی 
۲) شورت ورزشی دروازه بانی 
۳) ساق بند 
۴) جوراب مخصوص فوتبال 
۵) کفش مناسب فوتبال (استوک)
۶) دستکش

البته بعضی ها هم برای محافظت از خود از کلاه ایمنی برای جلوگیری از ضربه به صورت استفاده می‌کنند 
واییییی خدااااااا برففف دارهههه میادددددددد اشکه شوقه اینااااااااااااااااااههه ندانم چجوری حالمو توصیف کنم فقط خیلییییی خوشحالممممم,برففف میادددددددددد هوامممم که سردههههههه نتم وصل بود دیگهه ذوق مرگگ میشدمممممم
وای بیرون بودن یخ زدن نه دستکش پوشیده بودم و نه شالگردن و اینا 
عاشق این بی حسیم که به خاطر سرمای برف به وجودد میاددد
کاش میشد بیشترر بیرون بمونم ولییی نشدددد. 
الانم خونم:////
 Ø 15 میلیمتر مدار
- موتور راندمان بالا با گشتاور بالا تحویل داده شده است
- طراحی منحصر به فرد و اهرم کنترل ارگونومیک برای مدیریت ایمن و راحت
- بر روی دکمه خدمت خدمت برای خدمات ابزار سریع
- لغزنده خروجی هوای چرخشی طراحی شده برای سطح سر و صدای کم و بدون خسارت عملکرد
- پد پشتیبان ویژه پانچ برای از بین بردن بیش از حد پخت با پیچ M6
- جبهه جبهه با صفحه لمسی نرم افزاری برای بهترین دستکاری
- دستکش در پلی کربنات شفاف شفاف به طور کامل از خطوط هوا برای جلوگیری

اکسسسوری ها در پوشش، تکمیل کننده ی زیبایی ها هستند.
کراوات ها،دستکش های خوشرنگ،شال گردن ها، چتر،شنل،عینک آفتابی،کلاه های شیک و ...اکسسوار صحنه و دکور هم همین طور ،کمک می کنند به واقعی تر شدن صحنه ی نمایش.
مثلا گلدان،میز،پرده،ساعت و...حس می کنم متاسفانه انگار من مثل همین جزییات تکمیل کننده اما غیر اصلی بودم در زندگی آدم های اصلی زندگی ام .
بدون من هم برایشان مقدور است دراجتماع ظاهر شوند و یا نقششان درصحنه های خالی از اثاثیه را آن طور که م
دستگاه بسته بندی  تجهیزات پزشکی جهت بسته بندی انواع لوازم پزشکی و طبی از جمله : باند کشی ، ست سرم ، پد گاز استریل ، اپلیکاتور ، قطره چکان ، بی بی چک  ، آبسلانگ ، دستکش جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرد. حافظه ای جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندی در این دستگاه تعبیه شده است.

+ از سه شنبه به صورت کاملا فشرده خونه تکونی رو شروع کردم. حدود ۱۴ ساعت در روز!
+ میگن قورباغه رو اول قورت بده؟ پاسال نمیدونسم آشپزخونه غولِ خونه تکونیه و گذاشتم آخر سر، امسال دونسته، آشپزخونه آخرین جای مونده ست! خدا به خیر بگذرونه... :))
+ برام مهم نیس برای عید یا چی، خونه تمیز باشه؛ ولی یه انگیزه ای نزدیک عید توم شکل میگیره، که کل کارای سخت رو میتونم انجام بدم! باید مغتنم شمرد :))
+ نصف خونمون تمیز شده، کل کل کل (با لحن بچگونه خوانده شود:دی )
یه سری نک
امروز میخواهیم طریقه طراحی چند کاراکترکارتونی را مرحله به مرحله به شما اموزش دهیم ؟تا ببینید که بایدچگونه کاراکتر طراحی کنیم.نحوه طراحیمیکی ماوس
GRID STEP می توانید خطوط ساخت پایه را چاپ کنید و شروع به ترسیم روی کاغذ ردیابی کنید یا می توانید طرح شبکه را خودتان با استفاده از مراحل زیر ترسیم کنید ... 
مرحله 1 از عرض و ارتفاع تصویر برجسته شوید. دستورالعمل هایی را برای بدن و سر مینی اضافه کنید. یک خط از شکل او بکشید. 
مرحله 2 دو گوش را برای گوش مینی ما
این روزها بازار کرونا داغ هست و حسابی رسانه ای شده، وقتی هم می ری بیرون از بس آدمای دستکش به دست و ماسک به صورت می بینی، خودت هم نخوای مور مورِت می شه. خلاصه این ویروسِ ناخونده، باعثِ ایجاد انگیزه ای برای ثبت این مطلب شد.
نقل اوّل: صاب کارم حساسیت داره، نمی دونم به چی فقط می دونم که کافیه یکی از بچه های انبار یه مِش مِش کنه و صدایی از دماغِ مبارک بزنه بیرون، تو شلوغ ترین روزهای کاری هم که باشه حداقل یک هفته مرخصیِ اجباری تو شاخ اون فرد هست! دیروز
در هرکارگاه تولیدی و در بازسازی ساختمان که نیروی انسانی(کاشی کار ساختمان-سنگ کار ساختمان-بنای ساختمان و…) و ماشین الات در آن وجود دارد رایت نکات ایمنی و ایمن نمودن افراد امری لازم و ضروری است.از این رو به کارگیری وسایل ایمنی و الزام افراد در استفاده از آن بر کس پوشیده نیست.
لزوم استفاده از وسایل ایمنی
از آنجا که شراط کار در کارگاههای ساختمانی شرایط عادی نیست و از سوی دیگر انسان در کارگاه ساختمانی با وسایلی سرو کار دارد که کار کردن با آنها ن
هوالرئوف الرحیم
چیزی که واضحه اینه که من از کرونا نمی ترسم. اما احتیاط می  کنم.
یه مقدار خیلی زیادی ضد و نقیض برام تو این ماجرا وجود داره که غیر قابل انکاره.
من به کرونا به دید سرماخوردگی نگاه می کنم. با این تفاوت که شاید بدنم به خیلی از انواع سرماخوردگی ها مقاوم باشه و درمعرضش قرار بگیرم چیزیم نشه، اما احتمال اینکه این نوع رو بگیرم زیاده. اونم احتمالا تازه.
جز رضا که بیرون رفت و آمد داره و کارش با ایمنی مرتبته و یه مقدار وحشتناکی هم وسواس ارثی
به نام خدا
مشغول کار داخل خونه ای بودیم که آب تا سقفش رسیده بود و الان توی حیاطش پر از گِل بود...بعد از چند ساعت کار خسته شده بودیم که گفتن یه گروه کوه نورد از تهران اومدن، الان میان کمک شما؛ و این شاید جالب ترین صحنه ای بود که قبل از سفر تصورش رو نکرده بودم...چهار مرد و یک زن... با لباس هایی که بیشتر به لباس مهمونی و تفریح می خورد تا لباس کار! 
اما با همان لباس ها بیل برداشتند و مشغول شدند...حتی خانم همراه شون هم شروع کرد به بیل زدن!
یکی از مردها که دی
به جای اینکه استرس امتحان داشته باشم،
از این سفر ِ توفیق ِ اجباری شده خوشحالم!!
دارم می روم تبریز. فردا.
حالا یک دور لغت مرور میکنم، یک دور کلاه و دستکش می گذارم توی کوله ام. پنج تا فرمول نگاه می کنم، از یاهو آب و هوای تبریز را چک می کنم.
ایمیل را باز می کنم که دریافتی ها را چک کنم؛ اما باز می روم توی مپ ببینم فاصله ی بازار تبریز تا هتلم چند دقیقه است!
بعد به این فکر میکنم اگر توی راه به اتوبوس موشک بخورد چه!!!
یا مثلا اتوبوس بلغزد وسط دره!
بعد باز ه
ست شال وکلاه مردانه زنانه DORA

زیبا و ساده

استفاده از الیاف درجه یک

مناسب برای روزهای بارانی و برفی

جنس : کاموای مرغوب

رنگبندی : طوسی آبی

قد کلاه : 36 سانتیمتر

عرض کلاه : 17 سانتیمتر

قد شال : 134 سانتیمتر

عرض شال :  15 سانتیمتر

قد دستکش : 21 سانتیمتر

این ست شامل 2 کلاه ، 2 شال و یک جفت دستکش میباشد.
محصولات چرمی طبیعی عبارتند از: تولید کت‌های چرمی، تولید کت‌های چرمی، تولید دستکش‌های چرمی و تولید کمربندهای چرمی. اگرچه طراحی پوشاک چرمی در این طراحی به عنوان یک اصل در صنعت پوشاک در نظر گرفته می‌شود، یک واحد تولیدی باید همواره قادر به تولید انواع مختلف از این محصولات باشد.طرح توجیهی ارائه شده از مطالعه ­ی منابع و مراجع متفاوتی من­جمله مرکز اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن , نرم افزار محصولات و واحدهای تولیدی، گمرک جمهوری اسلامی ایران،
به نام خدا
مشغول کار داخل خونه ای بودیم که آب تا سقفش رسیده بود و الان توی حیاطش پر از گِل بود...بعد از چند ساعت کار خسته شده بودیم که گفتن یه گروه کوه نورد از تهران اومدن، الان میان کمک شما؛ و این شاید جالب ترین صحنه ای بود که قبل از سفر تصورش رو نکرده بودم...چهار مرد و یک زن... با لباس هایی که بیشتر به لباس مهمونی و تفریح می خورد تا لباس کار! 
اما با همان لباس ها بیل برداشتند و مشغول شدند...حتی خانم همراه شون هم شروع کرد به بیل زدن!
یکی از مردها که دی
اینجا مثل سیبری میمونه. فرقیم نداره بخاری زیاد باشه یا کم هوای گرم بالا میمونه و هوای سرد پایین. اتاقو دستشوییم که حیاط خلوت. خیلی سرده خیلی. من دیشب با پاپوشو دستکش خوابیدم همشم سرم زیر پتو بود :/ صبح هم ساعت چهار بیدار شدم اما اینقدر سرد بود نتونستم از زیر پتو بیام بیرون. وضعیت مزخرفی ولی کاری نمیشه کرد. اینجام اینجوری دیگه فقط امیدوارم مریض نشم. الان پتو پیچ تازه میخوام برم سر جام بشینمو شروع کنم. با این که دیر دارم شروع میکنم اما قول میدم خو
ست شال وکلاه مردانه زنانه DORA

زیبا و ساده

استفاده از الیاف درجه یک

مناسب برای روزهای بارانی و برفی

جنس : کاموای مرغوب

رنگبندی : طوسی آبی

قد کلاه : 36 سانتیمتر

عرض کلاه : 17 سانتیمتر

قد شال : 134 سانتیمتر

عرض شال :  15 سانتیمتر

قد دستکش : 21 سانتیمتر

این ست شامل 2 کلاه ، 2 شال و یک جفت دستکش میباشد.
۱) فکر کنم امروز آسمون شهر ما مصاحبه کاری داشت! ازش پرسیده بودن چه توانایی هایی داری؟ و آسمون در جواب: ابری شد، بارونی شد، تگرگ ریخت، رعد و برق زد، برفی شد، باد زد، و در آخر هم آفتابی شد. همش هم طی سه چهار ساعت اتفاق افتاد! 

۲) تو این شرایط که خیلی جاها تعطیله و از رفت و آمدهای غیرضروری باید خودداری بشه و باید تو خونه موند، چه کسی رو دیدید که یهویی و سرزده بره مهمونی؟ اون هم وسط بارون! اون هم ساعت ۹ شب! اگه شما ندیدید من دیشب تو خونه‌مون دیدم -_-

کاندوم طعم دار چقدر مهم است؟
کاندوم طعم دار 
وقتی 20 ساله بودم ، یک خیرین جعبه ای را برای من در دانشگاه فرستاد. این جعبه شامل ابزارهایی برای ایمن سازی رابطه جنسی دهانی بود.
وقتی به من تحویل داده شد ، احساس می کردم که درباره امنیت جنسی است. بعد از دیدن این ، کنجکاوی نیز از درون متولد شد. وقتی به من رسید ، من یک بسته کوچک فویل از آن بیرون آوردم. اولین باری که با یک سد دندانی روبرو شدم ، آن یک پوشش لاستیکی است که در هنگام رابطه جنسی از دهان استفاده می
سردار سلیمانی خطاب به ترامپ قبل از شهادتش : "ما ملت شهادتیم ، ما ملت امام حسین ایم. بیا . مرد این میدان ما هستیم برای شما"
سردار سلیمانی به دستور مستقیم شخص حرام زاده ای چون ترامپ (یزید زمان ) به شهادت می رسد.
هنوز سالگرد شهادت حاج قاسم نرسیده است که عصر عاشورا تداعی می شود. شخص خود فروخته ای چون محمدجواد ظریف ، همانند طمعکارانی که عصر عاشورا ، حرمت اهل بیت (ع) را نیز نگه نداشتند و گوشواره را با گوش فرزندان امام حسین(ع) می کندند. به طمع غنیمت احیای آ
داشتم پست یکی از دوستان میخوندم حالا اسمش نمیگم چون شاید دوس نداشته باشه و از پستش یه چیزی فهمیدم که زندگی منِ معمولی با کسی که چندین پله از من مذهبی تره و اعتقاداتش بیشتر فرق داره و چیزایی که من اهمیت نمیدم اون براش مهمه و این مسئله برای من قابل درک نبود. یادمه قبلا که لاک میزدم میگف وقتی میخوای بری بیرون پاکش کن و برو این برام خیلی عجیب بود! و میگفتم مگه بیکارم هی بزنم و پاک کنم؟ ولی امشب دوستم که خیلیم دوسش دارم دیدم که دقیقا همین کار کرد ینی
همه وسایل رو جمع و جور کردم و چیدم توی کوله؛ کاپشن گرم، ژاکت، دستکش دو انگشتی، عینک آفتابی، هدلایت، لیوان، کمک های اولیه، خوراکی جات، هدبند، کلاه گرم، کلا طوفان بیس، موبایل ساده. چهار تا ساندویچ درست کردم دو تا واسه صبحانه کره و مربای گیلاس، دو تا هم تخم مرغ و گوجه،گذاشتم تو یخچال فردا صبح بر میدارم، یه فلاسک آب جوش هم می خوام. بقیه چیزا هم پوشیدنیه، شلوار لایه اول و شلوار گرم، لباس لایه اول و کاپشن ویندستاپر(wind stopper ) جوراب، دستکش پنج انگشتی
دختر بزرگ خونه که باشی ، روزگار همه دل نگرونی های بقیه افراد خونه رو به خوردت میده ... بی صدا !
مثل مامور شکنجه،  با چکمه های سیاه چرمی و دست دستکش پوشیده بیخ گلوت ! با لبخندی اغواگرانه و نگاه بدذاتانه! 
شاید هیچ وقت ،هیچ کس نفهمه که تو ، کنج اتاقت همچنان که بقیه فکر میکردند داری برای امتحانت میخونی ،از دلشوره ی آینده ی برادرت و اوضاع و احوالش ، قلبت ضرب گرفته باشه ... تا اونجا که دست به دامان پروپرانولول شده باشی! 
شاید هیچ وقت کسی نفهمه که تو نگر
دستگاه PH متر مدل HI2202 متشکل از فناوری HALO  و edge می باشد. دارای فناوری Bluetooth برای pH Electrode و قابلیت متصل شدن به انواع گوشی و تبلت برای نمایش نتایج آزمایش. edge blu دارای یک الکترود پیشرفته برای اندازه گیری دقیق می باشد.
دستگاه HI2202  هانا داراری ویژگی CAL Check™ نیز می باشد. این ویژگی به کاربران هشدار برخورد به مشکلات بالقوه در طول فرایند کالیبراسیون نمایش می دهد. این مورد برای اندازه گیری PH موارد غذایی بسیار همه است. زیرا احتمال وجود دارد که پراب دارای پو
مشاور پرورش شترمرغ

برای تمیز بودن تخم شترمرغ  وعاری بودن آن از هر گونه آلودگی و میکروب باید از مرحله جمع آوری تخم ها از پن ها این موضوع را مد نظر داشت و بهداشت را رعایت کرد. بهتر است تخم ها را با دستکش جمع آوری کرده و در راکی که از قبل ضد عفونی شده قرار دهیم. همچنین بهتر است بلافاصله پس از جمع آوری تخم با دستمال زبر و خشک خاک و گل چسبیده به آن، از تخم زدوده شود. البته بهتر است این کار به آرامی انجام شود تا موجب پاره شدن پرده هوای تخم نشود.
بهتر
بازیکن‌های فوتبالی وقتی بازنشست می‌شن برای همیشه کفش‌هاشون رو آویزون می‌کنن. بوکسورها همین کار رو با دستکش‌های قرمز و آبی مشت‌زنی‌شون انجام می‌دن. دربارۀ کشتی‌گیرها هم اصطلاح «در آوردن دوبنده» همیشه رایج بوده. این‌بار اما یک مرد با موهای سپید شده با عینکی بیضی‌شکل اعلام کرد که برای همیشه قراره نوشتن رو کنار بگذاره.
 هوشنگ مرادی کرمانی بعد از چاپ آخرین اثر خودش با نام «قاشق چای‌خوری» اعلام بازنشستگی کرد.

«معتقدم نویسنده مانند بوک
محصولات چرمی طبیعی عبارتند از: تولید کت‌های چرمی، تولید کت‌های چرمی، تولید دستکش‌های چرمی و تولید کمربندهای چرمی. اگرچه طراحی پوشاک چرمی در این طراحی به عنوان یک اصل در صنعت پوشاک در نظر گرفته می‌شود، یک واحد تولیدی باید همواره قادر به تولید انواع مختلف از این محصولات باشد.طرح توجیهی ارائه شده از مطالعه ­ی منابع و مراجع متفاوتی من­جمله مرکز اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن , نرم افزار محصولات و واحدهای تولیدی، گمرک جمهوری اسلامی ایران،
لباس کار ایمنی Safety work wear
لباس کار ایمنی Safety work wear یک وسیله حفاظتی در برابر جلوگیری از آسیب های فیزیکی، شیمیایی و محیطی کار است که با توجه‌ به‌ خطراتی‌ که‌ در حین‌ کار برای‌ کارگر مربوطه‌ پیش‌می آید انتخاب‌ شده‌ و باید به ترتیبی‌ باشد که‌ از بروز خطرات‌ تا حد ممکن‌ جلوگیری‌ نماید.
لباس کار ایمن باید سالم و بدون پارگی باشد چرا که ممکن است قسمت های پاره لباس به ماشینی که در حال حرکت و دوران است گیر کرده و خطراتی بو جود آید. همچنین لباس
ساعت ۲ صبح مریض رو با ایست قلبی تنفسی اوردن ،واقعا توی چرت بودیم همگی که در لحظه پریدیم بیرون از اتاق و رفتیم اتاق cpr ، دستکش پوشیدیم و شروع کردیم پشت هم cpr...
حین cpr مقنعه ی من افتاد ...
اون وسط هعی میدیدم یه دستی میخوره به سر من سعی میکنه مقنعه بذاره سرم...
منم هعی گفتم نکن نکن...
تهش مجبور شدم بدجور فریاد بزنم دست به من نزن...
آخرم موفق نشد...
و این تمرکزم رو به هم میزد وسط cpr واقعا روی مخم بود...
اومدم پایین استراحت (پله میذاریم بغل تخت مریض میریم بالا ت
دوچرخه سواری در باران به ندرت است که سواران تفریحی به عنوان مورد علاقه خود لیست می کنند. اما بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما این کار را انجام می دهید زیرا باران به طور غیر منتظره ای شروع شده است ، زیرا در طول رفت و آمد باران باران می بارد و شما فقط باید به سر کار بروید ، یا به دلیل اینکه برنامه تمرینی می گوید این همان کاری بود که شما باید انجام دهید - همه ما خودمان را در سواری در حال رانندگی می بینیم. از برخی نقطه نظرات.
>>> بهترین معاملات جمعه
بسم الله

جادوگرها
رولد دال
ترجمه‌ی محبوبه نجف‌خانی
نشر افق
32 هزار تومان

یک داستان کودکانه. و حتی نوجوانانه. پسربچه‌ای قصه‌ی مواجهه‌اش با جادوگرانِ انگلیسی را برایمان تعریف می‌کند که به قول خودش ممکن است در آخر جیغ‌تان دربیاید. اصلا قرار نیست برای باور کردنش به خودتان سختی بدهید. خودبه‌خود باور می‌کنید و دلتان می‌خواهد بفهمید بالاخره همه‌ی بچه‌های انگلستان به موش تبدیل می‌شوند یا نه. کلمه‌های سبکی استفاده می‌کند. رولد دال را م
راه مقابله با عادت ترکاندن جوش صورت : دست زدن مداوم به صورتتان می تواند به ایجاد سوراخ های ریز و گسترش یافتن باکتریهای ایجاد کننده جوش (جوش صورت و پوست یا آکنه) منجر گردد.
یکی از بدترین عادت هایی که ممکن است شما در حین سر و کار داشتن با جوش داشته باشید، عبارت از دست زدن مداوم به صورتتان می باشد – یا حالت بدتر این است که بخواهید آن جوش را بردارید!
با استفاده از ابزارهای ذهنی یا ایجاد یک سری محدودیت های فیزیکی که برای دست زدن به جوش یا برداشتن آن ی
- امروز خیلی کار کرده بود و از همه سخت تر اینکه بدون لباس گرم و دستکش رفته بود بالای دکل. بازم مثل روزای قبل دیر اومد. خیلی دیر . وقتی اومد خیلی سعی کردم سرحال باشم ولی اخرش زدم زیر گریه. اونم خسته و کوفته ... چقدر غربت سخت تر از اون چیزیه که فکر میکردم ... 
- مهمون داشتیم امشب، تا رفتن و جمع و جور کردیم نزدیکای ۱۲ شد، براش تعریف کردم که امروز مجتبی شکوری در مورد سوگ حرف میزد ، در مورد سوگواری، در مورد اهمیتِ احترام گذاشتن به سوگواری دیگران برای مشکل

کلاه بافتنی پسرانه
با شروع فصل زمستان بهترین راه حفظ سر ، گوش و گردن از سرما و وزش بادهای زمستانی استفاده از انواع کلاه بافتنی پسرانه و مردانه می باشد که در شکل ها و طرح های مدرن علاوه بر حفظ سلامت بدن در ایجاد ظاهری شیک و مدرن در طول فصول سرد کاربرد فراوانی دارد.
خرید کلاه زمستانی مردانه
ما میدانیم مدرن بودن برای مشتریانمان مهم است به همین جهت انواع به روزترین و جدیدترین کلاه زمستانی مردانه، متناسب با هر سلیقه و پوششی را برای سال 98 در مجم
مواد لازم سوپ تورتیلا مرغ:2 قاشق غذاخوری روغن زیتون1 پیاز بزرگ ، خرد شده1 قوطی (4 اونس) فلفل سبز خرد شده2 میخک سیر ، چرخ کرده1 فلفل جلفینو ، بذر و خرد شده1 قاشق چایخوری زیره زمین1 قوطی (15 اونس) سس گوجه فرنگی1 قوطی (1 تا 14/1 اونس) گوجه فرنگی را با سیر و پیاز خرد کرده ، خنک کنید5 فنجان آبگوشت مرغ کم سدیم1 مرغ rotisserie ، خرد شده ، پوست برداشته شده است1/4 فنجان چرخدار تازه چرخ کرده2 قاشق چایخوری آب لیموترش1/4 قاشق چای خوری نمک1/4 قاشق چای خوری فلفلتراشه های تورتی خ
الیسون رامسس بکر (پرتغالی: Alisson Ramses Becker; پرتغالی برزیلی:[ˈalisõ ˈbɛkeʁ]؛ زادهٔ ۲ اکتبر ۱۹۹۲) که بیشتر با نام الیسون شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل برزیل است که در پست دروازه‌بان برای لیورپول در لیگ برتر فوتبال انگلستان و تیم ملی فوتبال برزیل بازی می‌کند.
آلیسون کار خود را از باشگاه اینترناسیونال آغاز کرد که در بیشتر از ۱۰۰ بازی برای این تیم به میدان رفت و کمپیوناتو گاوتو را در چهار فصلی که در این تیم بود از آن خود کرد. در سال ۲۰۱۶ با
وقتی پوست‌ دچار خشکی، خارش یا پوسته پوسته شدن می‌شود، باید سریعا آن را درمان کنید. اگر با خشک شدن هوا مراقبت‌های پوستی را بیشتر نکنید، روی پوست چین و چروک می‌افتد. نرم و مرطوب کردن پوست تنها به معنای استفاده از مرطوب‌کننده‌ها نیست بلکه به عوامل دیگری مانند نظافت پوست، هوای اطراف و حتی لباس‌ نیز بستگی دارد، توصیه‌های زیر به شما کمک می‌کند تا پوست بهتری داشته باشید و راهی برای درمان خشکی پوست تان بیابید.[yektanet.com]
١. از خشکی پوست در حمام جل

ساخت جواهرات با رزین | نحوه کار با رزین

ساخت جواهرات با رزین:
جواهرات
وسایل مورد نیاز جهت ساخت جواهرات با رزین:
1-رزین و سفت کننده رزین(رزین هاردنر)
2-اسپری سیلیکون بدون ضرر یا اسپری روان کننده قالب
3-پیمانه های اندازه گیری/مخصوص مخلوط کردن پلاستیکی
(نکته: از پیمانه هایی که لایه مومی دارند استفاده نکنید)
4-دستکش یکبار مصرف
5-چوب نازک برای هم زدن
6-قالب
ادامه مطلب

چگونه موهای خود را آمبره  کنیم

رنگ مو آمبره یکی از سبک های جدید رنگ مو است که در آن قسمت پایینی موهای شما از قسمت بالایی روشن تر به نظر می رسد یا با حالت سایه روشنی تغییر رنگ دارد. برای رسیدن به این حالت ، لازم است قسمت پایینی موهای خود را با دکلره روشن کنید. سپس می توانید آن قسمت را به رنگ دلخواه خود رنگساژ کنید. این مرحله اضافی لازم نیست ، اما به شما کمک می کند تا حالت سایه روشن و حرکت از رنگی به رنگ دیگر بدون مرز باشد و جلوه زیبایی آن بیشتر
آقای شهردار- (این یک داستان است - تقدیم به شهید مهدی باکری)

هر روز صبح، قبل از طلوع آفتاب، از خانه بیرون می‌زدم تا با پای پیاده بتوانم سر وقت به اداره برسم. کارمند فنی یکی از سازمان‌های دولتی بودم. فاصلهٔ خانه‌ام تا اداره، با پای پیاده حدود نیم ساعت بود.همین که پا از خانه بیرون گذاشتم، سوزش هوای سرد، صورتم را آزرد. خودم را جمع کردم. شال‌ گردنم را دور گردنم محکم‌ تر کردم. کلاه پشمی ام را تا پسِ گردنم پایین کشیدم. دست‌هایم را که با دستکش پوشا
در زمستان علاوه بر مراقبت از خودتان، مراقبت از ناخن هم امری اساسی می باشد، زیرا ناخن ها هم سرما میخورند و آسیب می بینند. عواملی که باعث آسیب دیدن ناخن ها در فصل سرما می شود:
۱- حمام آب داغ که در زمستان استفاده می کنیم.
۲- گرم و سرد شدن محیطی که در آن هستیم.
همه این موارد باعث خشکی و شکنندگی ناخن می شوند، رعایت موارد زیر از پیدایش این نوع عوامل پیشگیری کنید:
مرطوب سازی ناخن
سعی کنید همیشه دستتان را بعد از هر شستشو و بعد از استحمام، با کرم های حاوی م
یعنی نخ ها با رنگهای مختلف تولید میگردند یا اینکه به صورت اکرو و یا زرد اهویی یا کتان شسته نشده تولید می شوند  .و در غیر این دو صورت به صورت سفید خام یا رنگ نشده تولید می گردد.
اکریلیک نخی است که قابلیت شست و شو دارد و رنگ پذیری مناسبی دارد .و این جنس ، ضد حساسیت میباشد .

موارد استفاده ی اکریلیک
از اکریلیک در صنایع نساجی جوراب ، دستکش ، ژاکت بافی ، روسری ، پارچه و چادر های مسافرتی و غیره استفاده میگردد.

ویژگی های نخ اکریلیک
1- اکریلیک نسبت به بی
دانلود بازی real boxing
در این بازی فوق العاده و جذاب شما می توانید 
به مبارزه بروید و شما می توانید در این بازی 
به تور نومنت ها بروید و شما می توانید به مبارزه 
دوستانه بروید و این بازی با کیفیت عالی را همراه 
دارد.شما می توانید وسیله های انواع دستکش
و انواع شلوارک ها و خالکوبی ها را بخریدو به الاوه
بر این ها شما می توانید به مبارزه ی خیابانی برویدو انواع وسیله های مبارزات خیابانی بخرید.
ادامه مطلب
استفاده از لوازم بهداشتی سگ در سلامت و زیبایی آن بسیار تاثیر دارد، استفاده از برس، اسپری های ضد عفونی کننده، پدهای بهداشتی، شامپو و … باعث دور شدن انواع انگل و بیماری های مختلف از سگ دلبندتان میشود. همچنین برخی وسایل برای سلامت خود شما نیز میباشد، مانند دستکش های مخصوص و همچنین انبر های بهداشتی که جهت برداشتن مدفوع سگ بکار میرود.
قلاده سگ وسیله ایست که شما را در کنترل راحتتر سگتان کمک میکند و همچنین در پیاده روی ها باعث میشود که سگ زیاد از
نزدیکای غروب بود. جمعه نبود، ولی درست مثل بعداز ظهر جمعه ها، حس میکردی که دلت گرفته و حوصله هیچ کاری رو نداری.
به خاطر همینم شال و کلاه کردیم و رفتیم بیرون. من و ته تغاری بودیم. اول رفتیم پارک محبوبمون. اینقدر شلوغ بود که حد نداشت. انگار کلی آدم دیگه هم دلشون گرفته بود و زده بودن بیرون...
رفتیم بالاتر، یه پارک دیگه، به امید دیگه اینکه خلوت تر باشه. ولی نبود.
کنار پارک، یکی از تکیه های موقتی بود که برای این چند روز برپا شده بود. شکوهمند بود. اصلا، تم
تعلیق در هر اتومبیل وظیفه حداکثر کشش بین لاستیک و سطح جاده را برای افزایش کارایی ، ثبات خودرو و فراهم کردن سواری راحت برای مسافران دارد. همچنین برای تحمل وزن کل وسیله نقلیه نیز لازم است. مهمترین قسمت سیستم تعلیق ، گیربکس یا کمک فنر است زیرا وزن خودرو را تحمل می کند و در عین حال تأثیر کوسن را در هنگام برآمدگی های جاده برای راحتی فراهم می کند. بنابراین ، کمک فنر و یا استروئید بطور روزانه سوءاستفاده زیادی انجام می دهد و دارای طول عمر حدود 30 کیلوم
دانستنی های دردهای عصبی یا نوروپاتیک
نوروپاتی محیطی وضعیتی هست که در آن سیستم عصبی محیطی که اطلاعات را از مغز و طناب نخاعی به سایر قسمت‌های بدن منتقل می کند، دچار آسیب می شود. این امر می تواند منجر به ایجاد درد،
از دست دادن حواس، و ناتوانی در بازرسی ماهیچه‌ها شود. مثل هر مریضی دیگری، یک درمان جامع برای همۀ‌ی افراد مبتلا به این مریضی وجود ندارد و درمان ممکن هست با دقت به علت و شدت مریضی متفاوت باشد. با این حال، تعداد زیادی از افراد با بهره گی
دوچرخه سواری در باران به ندرت است که سواران تفریحی به عنوان مورد علاقه خود لیست می کنند. اما بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما این کار را انجام می دهید زیرا باران به طور غیر منتظره ای شروع شده است ، زیرا در طول رفت و آمد باران باران می بارد و شما فقط باید به سر کار بروید ، یا به دلیل اینکه برنامه تمرینی می گوید این همان کاری بود که شما باید انجام دهید - همه ما خودمان را در سواری در حال رانندگی می بینیم. از برخی نقطه نظرات.

>>> بهتر از Castelli Gabba؟
Will the hard or soft target be the one that they take

When the rites are going down?
آیا اونا وقتی مراسم داره اجرا میشه هدف سخت رو انتخاب می کنن
یا آسون؟

Will this terrible silence be broken with agitated
Calls to hunt you down?
آیا این سکوت وحشتناک با صداهای پریشونی که بهت هجوم میارن
تموم میشه؟
When the stage is set, the line is drawn
وقتی صحنه آماده شد، محدودیت ها مشخص شد
The curtains up, the lights are on
پرده بالا کشیده شد، چراغ ها روشن شد
And you're on your own
و تو تنهایی
When the fever's set, the crowd is hot,
هیجان شروع شد، جمعیت شعله ور
The gloves are off, the knives are out
دس
الان دو روزه بذرهای پریوش رو گذاشتم تو یخچال که سرمادهی بشن. امیدوارم زیاد نشده باشه و سبز کنن. امروز گلدون سفیدی که قبلا توش محبوبه شب بود رو در آوردم خاکش رو زیر و رو کردم . فعلا که وسایلم محدوده و از همین چیزایی که تو خونه داریم استفاده میکنم یعنی یه چنگال و چاقو و قاشق و دستکش‌های ظرفشویی کهنه (که هر دوتاشونم مال دست راست هستن).
خاک رو گذاشتم خوب آب بخوره واسه همین فعلا نمیتونم از حموم خودم استفاده کنم چون گلدونم اونجاس و یه کثافت‌کاری‌ای
HENDLEX Body Shield NC9 PRO فرمول NC9 را بهبود می بخشد با مقاومت شیمیایی بالاتر، کاربرد آسان تر، افزایش رنگ و کاربر پسند تر است. به خصوص نانو سرامیک مقاوم و با دوام است پوشش محافظ طراحی شده برای اتومبیل و موتور سیکلت. این پوشش را می توان بر روی سطوح رنگی و رنگی، پلاستیک و فلزات اعمال کرد. این را می توان به عنوان پوشش یک لایه یا چند لایه استفاده کرد. NC9 PRO نانو پوشش 9H سختی و پوشش محافظتی طولانی مدت برای بدن ماشین است. بسته بندی شده در داخل دستگاه گاز تضمین 100٪ ا
وبلاگ عزیزم؛ 
اون شب به مزه‌ی شیر کاکائو و کیک فکر کردم، به بیست دقیقه‌ای که توی تاریکی نشسته بودیم و نور مانیتور ماشین صورتش رو روشن می‌کرد. تمام روزم به این گذشته بود که دستکش به دست، شناسنامه‌های مردم رو می‌گرفتم و کد استعلام رو توی کادر یادداشت می‌کردم و می‌دادمش به نفر بعدی. با آدم‌های غریبه‌ای که اولین بار بود می‌دیدم، دوست شدم؛ باهاشون خندیدم. از هفت صبح نشستم روی اون صندلی و نخواستم جام رو با کسی عوض کنم. برام نوشت که من یکم بال
اکریلیکها الیاف مصنوعی هستند که از پلیمری به نام پلی اکریلو نیتریل با میانگین مولکولی در حدود ۱۹۰۰ مونومر واحد ساخته شده است . الیاف اکریلیک سبک،گرم و حالتی شبیه به پشم دارند . همچنین زمانی که اکریلیک بر روی پایه اصلی و کوتاه دستگاه ریسیده شود می تواند خاصیتی شبیه پنبه داشته باشد . برخی از اکریلیک ها به صورت رنگی یا رنگدانه تولید می شود و برخی به صورت اکرو (زرد اهویی یا کتان شسته نشده) در غیر اینصورت به ” صورت طبیعی” یا ” سفید خام “ یا “رنگ ن
در این کلاس به شما آموزش طراحی شخصیت تصویرخواهم داد که چگونه یک شخصیت اصلی را به سبک کارتونهای دهه 1930 خلق کنید. اگر با این سبک آشنایی ندارید ، زود فکر کنید میکی ماوس ، پوپه ، بتی بوپ و غیره.
من با شرح مختصری از انیمیشن در دهه 1900 شروع می کنم تا توضیح دهم که چرا این شخصیت ها به شکلی که انجام می دادند ، کمک می کنند. سپس ، با استفاده از این دانش ، شما را با ترسیم عناصر فردی مانند چشم ، دستکش و دهان ، پیاده خواهم کرد تا بتوانید کاراکترهای منحصر به فرد خ
کیف پولی | چرم 100%طبیعی| تمام دست دوز| جواهر دوزی

جهت خرید به سایت https://armitakala.ir  مراجعه نمایید.
چرم طبیعی از پوست جانورانی مانند گاو، شتر ، بز و بزغاله تولید می شود که بعد از پردازش مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به استحکام پوست گاو و شتر معمولا برای تولید کیف های اداری، کمربند، کفش و زیره کفش استفاده می شود و چرم گوسفندی چون نرم و لطیف است از آن کیف پولی، کارتی، دستکش و لباس تولید می شود.
در این مدل کیف پولی:
چرم طبیعی استفاده شده
همچنین کام
 ازبین بردن کپک به روش خانگی
برای از بین بردن کپک استفاده از محلول سرکه بسیار قوی بوده و سریعا کپک ها را از بین می برد.
به یاد داشته باشید که حتما قبل از این که شروع به تمیزی سرویس های بهداشتی، از دستکش و ماسک
استفاده کنید که این کپک ها وارد پوست و ریه هایان نشود که بعدا برای سلامتی شما مشکل ساز شود.
مهم ترین و کاربردی ترین روش برای از بین بردن کپک استفاده از سرکه می باشد البته می توانید از مواد
قوی دیگر مثل جوش شیرین، بوراکسیک و روغن درخت چای اس
تشخیص بیماری به اطلاعات متعدد و مرتبط کردن آن ها به یکدیگر بستگی دارد. هوش مصنوعی احتمالاً گزینه مناسبی برای این کار محسوب می شود.
هوش مصنوعی در مراقبت‌های مرتبط با سلامت به معنای استفاده از الگوریتم‌ها و نرم‌افزارها است تا تقریباً شناخت انسان را در تجزیه و تحلیل اطلاعات پزشکی پیچیده مورد استفاده قرار دهد. به‌طور خاص، هوش مصنوعی توانایی الگوریتم‌های کامپیوتری برای به دست آوردن نتایج بدون درنظر گرفتن مستقیم انسان است.
آنچه تکنولوژی هو
اینکه (دو روز پیش) میام سرکار و میبینم همه ی همکارا با ماسک و دستکش نشستن و اصرار دارن که منم از این چیزا استفاده کنم و قبول نمیکنم و به من به چشم خوده ویروس کرونا نگاه میکنن و این ویروس هم خب در حد خودش خطرناک هست ابدا ترسناک نیست!
اما اینکه ساعت 10 صبح که میام سرکار و میبینم خیابونا به طرز خوفناکی خلوته و مغازه ها تک و توک بازن و اونایی هم که بازن ماسک های فیلتر دار ترسناک استفاده کردن و این صحنه ای که امروز موقع اومدن دیدم و تا همین الان که نزدی
درباره برند:
TRUSSARDI یک برند تولید دستکش های چرمی بود که در سال 1911 توسط Dante Trussardi در ایتالیا تاسیس شد. وی با فروش این دستکش ها به عموم مردم و در کنار آن به ارتش ایتالیا در جنگ جهانی دوم به شهرت رسید. پس از مرگ Dante در دهه 70 میلادی، برادرزاده وی Nicola Trussardi مدیر کمپانی شد و وی محصولات دیگر چرمی از قبیل: کیف، چمدان، کمربند، کفش و ... را به محصولات خود افزود.
در دهه 80 میلادی تروساردی خط تولید عطر و پوشاک را نیز راه اندازی کرد و اولین عطر خود را با نام “TRUSS
خطرات تومولوس
خطرات تومولوس ها به چه شکلی هست

خطرات تومولوس در وحله اول شامل طلسم و خرافات این چنینی نیست .
مهمترین تله موجود در تومولوس ها مسمومیت است .
اتاق قبر به قدری سالم ساخته می شود که،
گاز فلز سوخته و گاز جسد پوسیده به خودی خود پاک نشده و درون اتاق می ماند .
هنگام باز کردن، اگر به آن دقت نشود، به قدری خطرناک است که حتی باعث مرگ هم می شود .
هنگام باز شدن در نباید فراموش کرد که با گاز روبرو خواهیم شد ،
و باید از ماسک ضد گاز استفاده شود .
هنگ
نیاید. گیلان نیاید. رشت نیاید. شمارو به خدا نیاید. یه بار ما شمالیا رو به حال خودمون بذارید. یه بار بذارید فقط پلاک ۴۶ و ۵۶ ببینیم. بفهمید که شرایط ما اضطراریه. بفهمید که الان وقت دیدن ماسوله و قلعه رودخان نیست. وقت خرید تو کاسپین نیست. وقت عشق و حال کنار ساحل نیست. وقت سر زدن به دوستا و ماچی دادن نیست. بفهمید که حالمون خوب نیست. حال هم استانیامونو و همشهریامون خوب نیست. بفهمید که با هر عطسه پدرمون و هر آخ مادرمون تا صبح نمی‌خوابیم چون امکان ابتلا
چند روز پیش رفته بودم خیابان. پالتو و دستکش و کلاه. و خلاصه هر طور که فکر کنید مجهز لباس پوشیده بودم. مردم توی خیابون طوری لباس پوشیده بودند که انگار اول پاییز است. حتی بعضی‌ها شلوار کوتاه و کتانی پوشیده بودند. آنوقت من نوک دماغم را هم پوشانده بودم! بعضی‌ها هودی پوشیده و تعدادی هم بارانی. خدایا! این آدم‌ها سردشان نیست؟! پس چرا من در حال چاییدنم؟! طی این افکار به این نتیجه رسیدم که شاید من زیاده‌روی می‌کنم و واقعا آنقدرها هم سرد نیست؟!!!! دیروز
جواب بازی آمیرزا
جواب بازی آمیرزا رو در تمامی مراحل برای شما عزیزان آماده کرده ایم ، در ضمن این پست مدام در حال آپدیت شدن است و با هر آپدیت بازی آمیرزا و سوالات جدید ، جواب های جدید نیز در این صفحه قرار میگیرد.
دانلود بازی آمیرزا

جواب مرحله 1 بازی آمیرزا
۱- کلمات این مرحله : سگ/ سنگ
جواب مرحله 2 بازی آمیرزا
۲- کلمات این مرحله : زن/ گز/ زنگ
جواب مرحله 3 بازی آمیرزا
۳- کلمات این مرحله : آش/ آتش
جواب مرحله 4 بازی آمیرزا
۴- کلمات این مرحله : کاخ/ خاک
جواب

نمایش‌نامه الاغی روی پل

برگرفته از نوشته بانوراما جافا ترجمه به قصه از سرور پوریانویسنده نمایش‌نامه: بهروزغریب پور
نمایشنامه «الاغی روی پل»، نمایش مناسبی است که به شیوه «اجرای نمایش با نقاب» قابل اجراست. برای این کار نقاب حیوانات را با استفاده از الگوهای وسط جنگ و همچنین طرح چهره حیوانات مختلف بسازید و سپس با آن‌ها نمایش را اجرا کنید.
استفاده از آرایش ساده صحنه، دستکش، جوراب و لباس‌هایی با رنگ‌های مناسب بر زیبایی نمایش می‌افزاید.
ا
کلاه بافتنی پسرانه و مردانه
با شروع فصل زمستان بهترین راه حفظ سر ، گوش و گردن از سرما و وزش بادهای زمستانی استفاده از انواع کلاه بافتنی پسرانه و مردانه می باشد که در شکل ها و طرح های مدرن علاوه بر حفظ سلامت بدن در ایجاد ظاهری شیک و مدرن در طول فصول سرد کاربرد فراوانی دارد از این رو ترجیح بیشتر آقایان و پسران در زمستان استفاده از انواع کلاه مردانه بسته به تیپ و سبک پوششی خود می باشد.
اینکه یک کلاه مردانه در کنار داشتن طرح مدرن، اسپرت، رسمی، ور
مشخصات کلی محصول

جنس

نخ

فرم لباس

معمولی

مورد استفاده

روزمره
دریافت
حجم: 100 مگابایتتوضیحات: Death Invasion : Survival یک بازی تیراندازی بسیار هیجان انگیز و مبارزه با زامبی ها است. در این بازی زامبی ها شهر را محاصره کرده اند و اگر شما در این شهر بمانید شما هم آلوده خواهید شد. برای مبارزه با زامبی ها باید به سمت آنها شلیک کنید و هرگز تیراندازی را متوقف نکنید. چندین بازمانده در این شهر وجود دارد و شما باید آنها را پیدا کنید و با آنها یک تیم تیراندازی ایجاد نمائید. برای زنده ماندن به مواد غذایی، سلاح، سوخت و ژنراتور نیا

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

استاد کامل MOJI MOTO داغ ترین اخبار جهان خورشید سیاه بسته آموزش دوره های قانون جذب طراحی وب سایت وب اور رشته های بدون کنکور مشاوران کنکور شیراز مقالات آموزش وردپرس رنگارنگ